Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exmanžel Partyšové je konečně šťastný! Slova o tom, co Gábina pracháči nemohla dát

Zdroj: Instagram, Facebook
+ Dalších 13 fotografií
VYVOLENÁ
Nejdřív si žil idylku s manželkou, s níž má dvě děti, pak jako by Danieli Farnbauerovi přeskočilo, rozvedl se a nechal se oženit s Gabrielou Partyšovou. Jenže moderátorka dostala brzy taky košem a ukázalo se, že kvůli tomu, že prachatý podnikatel pochopil, že opustit bývalku byla chyba. Proto se k ní vrátil. A počal s ex i dítě. A my už asi víme, proč krásná Lucie vyhrála proti celebritě na celé čáře!

Když se zeptáte přátel a známých Lucie Farnbauerové na to, jak je možné, že se jí podařil takový husarský kousek, že bývalému muži otevřela oči a on k ní pokorně zase přicupital, jako by mezihry s „Partyškou“ ani nebylo, odpoví vám jednoznačně.

„Málokdy se dá o někom mluvit tak v superlativech. Ale Lucka je bez přehánění vážně fantastická. Asi si její muž musel prožít něco jiného, aby měl srovnání. Je skromná, lidská, příjemná, nekonfliktní. Kdo má rád normální krásné holky, které si na nic nehrají, jsou za všech okolností fajn, jsou taky oporou a umí i uklízet a postarat se o domácnost, což je spoustě ženských dneska docela cizí, ten by si naši Lucku musel zákonitě zamilovat!“ říkají.

Neplánovat!

Není se jim co divit. Podle našich informací muži nedává ani sežrat, že původně rozbil rodinu. Je vidět, že Farnbauerová bude hodně silná osobnost, která chápe, že život se může ubírat různými směry a je třeba to respektovat. „Nemá smysl plánovat si věci dopředu. Náš osud bude mít stejně vždy poslední slovo,“ napsala si motto na Instagram žena, ke které měl Daniel utíkat už za manželství s moderátorkou.

Je samozřejmě otázkou, jestli vlastnosti Lucie, které vyjmenovali její přátelé, jsou tím, co proti ní Gabriela Partyšová neměla, to ale musí vědět Daniel Farnbauer sám, jak by obě své manželky porovnal. Nebo co si uvědomil, že se vrátil k bývalce a ještě s ní počal třetího potomka, což Partyšovou asi musí mrzet…

Související články

Další články