Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Exmanžel Erbové po boku krásné brunetky. Vztah se zpěvačkou Balážovou Bahenskému svědčí

Bývalý manžel Erbové vyvedl do Varů novou přítelkyní.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 11 fotografií
vztah

Po manželství s Vlaďkou Erbovou a nepovedeném vztahu s další modelkou Taťánou Makarenko našel hokejista Zdeněk Bahenský, zdá se, spřízněnou duši. A to v mladičké zpěvačce Kláře Balážové. Vyrazil s ní na filmový festival v Karlových Varech a z námi pořízených snímků je zřejmé, že se jeden druhého nemohou nabažit. 

Pokud jde o vztahy, je Zdeněk Bahenský velký smolař. Jeho manželství s Vlaďkou Erbovou, se kterou má dceru Viktorii, vydrželo pouhé tři roky, když byl záhy vyměněn za Tomáše Řepku. S ředitelkou Miss Czech Republic byl sice dlouhých devět let, nakonec ale místo svatby přišel rozchod.

Bahenský nosí Balážovou doslova na rukou

Nutno ale říci, že mu to dost prospělo. Zatímco po boku Makarenko působil až naškrobeným dojmem, mladičká zpěvačka Klára Balážová z něj udělala doslova jiného člověka. To je zřejmé i z námi pořízených snímků přímo z karlovarské kolonády.

Zdeněk Bahenský se nejenže začal usmívat, ale je navíc samá legrácka. To předvedl na lázeňské kolonádě, když předstíral, že je opilý, což pobavilo především krásnou Kláru. Navíc svou krásnou partnerku doslova na rukou nosí a z jejich chování je zřejmé, že mají oči jenom jeden pro druhého.

Sami se ale podívejte do galerie, jak to Zdeňkovi a Kláře, která je stejný typ jako Erbová a Makarenko, společně v páru sluší.

Související články

Další články