Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exmanžel Amy Winehouse si chce nahrabat, žaluje její rodinu o 30 milionů z pozůstalosti

Zdroj: The Sun
+ Dalších 6 fotografií
dědictví
Bývalý manžel zpěvačky Amy Winehouse, která zemřela v roce 2011 v pouhých 27 letech, Blake Fielder-Civil, má vskutku kuráž. Po více než osmi letech od smrti zpěvačky se domáhá části majetku, který po ní zdědili její rodiče. A nežádá málo. Chce milion liber.

Zpěvačka Amy Winehouse patřila mezi nejslibnější a nejtalentovanější zpěváky tohoto tisíciletí. Po své nešťastné smrti v roce 2011 zanechala majetek v hodnotě kolem 3 milionů liber. A jelikož v době její smrti neexistovala závěť, dědické řízení proběhlo bez ní. Amy Winehouse byla rozvedená. Celý její majetek tak připadl její matce Jenice a otci Mitchovi.

Exmanžela vyplatila hned po rozvodu

S bývalým mužem Blakem se vyrovnala již po rozvodu v roce 2009, když mu rovnou vyplatila 250 000 liber. Ale podle nové právnické expertizy by měl mít nárok na větší finanční obnos, protože výše zmíněná platba nebyla označena jako finální. Tomu, že by soud mohl uznat Blakův nárok, nahrává i fakt, že jeho životní úroveň není zrovna dobrá. Údajně žije v malé ošuntělé garsonce v anglickém Leedsu.

Blake ji uvedl do světa drog

Jejich manželství trvalo pouze dva roky a jeho nemalou část strávil Blake ve vězení. Tam si odkroutil 27 měsíců za fyzické napadení majitele baru a pokus o jeho následné uplacení s cílem celou událost ututlat. U soudu přiznal, že v době incidentu byl opilý a pod vlivem drog, konkrétně kokainu. Do světa drog s sebou za ruku přivedl i Amy.

Rozvod byl inspirací pro slavnou písničku Back to Black

Jejich manželství nebylo pro Amy zrovna dvakrát šťastnou etapou života. I přes veškerý vzájemný cit byl vztah mezi nimi komplikovaný a její alkoholismus v kombinaci s jeho drogovou závislostí celou situaci ještě zhoršoval. Po rozvodu Blake posloužil zpěvačce jako inspirace pro jednu z jejích nejznámějších písní Back to Black a byl to i on, kdo Amy uvedl do světa drog, konkrétně heroinu.

Související články

Další články