Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Exkluzivní zpověď z NHL: Jakub Voráček píše pro eXtra.cz své dojmy ze zámoří. A poslal tvrdý vzkaz všem zlatokopkám!

Nejradši odpočívá doma s pejskem.
Zdroj: archiv Jakuba Voráčka
+ Další 3 fotografie
Sice má hokejista Jakub Voráček dost napilno, přesto si udělal pro naši redakci čas a napsal nám své dojmy z NHL. Neměl teď po zranění nejlehčí období, ale Kuba je rozeným optimistou a do budoucna kouká s nadšením. Ale co takový vytížený sportovec vůbec dělá se svým volným časem? Pomýšlí na založení rodiny? Pro eXtra.cz byl velmi otevřený.

Sice se Jakub Voráček (26) musel na chvíli kvůli zranění obejít bez hokeje, ale už se cítí plný sil a chce svému týmu pomoci v boji o tu nejvyšší trofej – Stanley Cup. „Teď jsem řešil nějakou dobu zranění, ale už jsem začal s tréninkem na ledě a jeden zápas jsem odehrál. Je to fuška, ale cítím se dobře, jdu do toho naplno,“ prozradil se svým nakažlivým optimismem.

A věří si, že by jeho tým mohl získat tolik vytoužený pohár? „To je hrozně těžké! Samozřejmě máme jako tým ty největší cíle, a to je zisk Stanley Cupu, ale musíme se nejdříve probojovat do play off,“ říká radši s odstupem Kuba, ale je na něm vidět, že dá do toho všechny síly, aby si nad hlavu mohl zdvihnout tuto trofej.

Když měl teď tolik času, jak ho vůbec využil? Co dělá mezi tréninky? Přeci jen život hokejisty není kvůli časovému presu tak pestrý a čas není skoro na nic. „Relaxuji odpočinkem s přítelkyní a dvěma psy (smích). Sezóna je náročná, takže odpočinek je velice důležitý. Kromě toho miluju dobré jídlo, to je skvělý odpočinek (smích).“

Častou otázkou po hokeji, kterou musí zodpovídat, je hlavně ta o založení rodiny. Jestli si nedá na čas jako jeho kamarád Jarda Jágr? Nebo už mu „tikají biologické hodiny“? „V otázce rodiny ve stopách Jardy asi nepůjdu. Mám skvělé rodiče, ségru, celou rodinu, vděčím jim za to, čím jsem. A já chci taky rodinu a hodně dětí, protože podle mého názoru je rodina nejdůležitější věc na světě,“ ale dodává, že zatím na tom s partnerkou nepracují, jako děti mají pejsky, kteří si také vyžadují dost pozornosti.

Když padne dotaz na to, jaká má být vlastně jeho životní láska, tak tím se dost opřel i do zlatokopek, které na něj a jeho kumpány čekají po pražských barech a snaží se je ulovit za každou cenu. Jenže Kuba to má v hlavě srovnané a tyhle slečny nevyhledává. Do jeho kritérií rozhodně nezapadají.

„Ženu snů mám samozřejmě doma. Měla by být usměvavá, zábavná a hlavně je důležité si rozumět a mít se doopravdy rádi, i když opadne to první zamilování. No, nesmí být hloupá, to by byl začátek konce. Měla by být aktivní, protože není dobrý přijít domů z tréninku a najít partnerku, jak sedí celý den na gauči a čeká, až přijdu, aby měla vlastně co dělat. Od svojí partnerky čekám, že bude mít také svůj život a budeme se vzájemně doplňovat, podporovat. A budeme to spolu moct sdílet,“ jako by v těch vlastnostech, které by u své lásky nechtěl, popsal přesně ty holky v minišatech, velkých výstřizích, co čekají na baru v Kozičce na bohatého sportovce.

To ale není vše, co Jakub z NHL prozradil. Již brzy vám přineseme další exkluzivní zpověď tohoto sympaťáka, který sice novináře nevyhledává, ale pro nás udělal výjimku a řekl nám další drby z hokejové šatny.

Související články

Další články