Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Exkluzivní zpověď Silvie, která „pohřbila“ Gotta: Já vlastně za nic nemůžu!

+ Dalších 19 fotografií
zpověď
V úterý 12. února se po celém Česku roznesla pěkně nechutná zpráva. Národní poklad Karel Gott (79) měl zemřít. Nikdo nechápal, odkud se taková informace zvala. O den později se slavomanka Silvie Řeháková přiznala, že tuto fámu rozšířila sama. Na sociálních sítích však vše sváděla na svého ex. Proč něco takového hvězdička reality show řekla?

Musím se všem omluvit a stydím se. Můj ex P. S. mi dal zaručenou informaci o smrti Karla Gotta (že to má z první ruky od jeho zdravotní sestry), mimochodem můj nejoblíbenější zpěvák. S úmyslem, abych pak mohla FB tak smazat, který u mě nenávidí. Rozhodla jsem se k tomu postavit čelem, že jsem opravdu pitomá. Že jsem věřila a sdílela takový nesmysl! Mrzí mě to. A víte, jak to je, teď se dožije vysokého věku, což je plus," napsala o den později Silvie Řeháková na svém facebookovém profilu.

Zpráva o údajně smrti Karla Gotta (79) zvedla ze židle tisíce lidí. Nikdo si nedokázal vysvětlit, proč a kdo mohl začít šířit takovou fámu. Nakonec se k celé nepříjemné situaci přiznala slavomanka Silvie Řeháková.

Její vysvětlení je ale více než podivné. „To jsem ale nevypustila já. To už jelo všude. Mně přišlo tolik zpráv, to nebylo jenom z toho jednoho mého zdroje,“ blábolí podivně Silvie.

„Ten můj zdroj tvrdil, že to je z přímého zdroje. Bohužel to tak nebylo. Akorát to je teď takové nepříjemné. Určitě jsem nechtěla pohřbívat za živa někoho. Ještě když to je můj oblíbený zpěvák. Ale bohužel no. Za blbost se platí,“ doplnila Silvie.

Mohlo by vás zajímat

Další články