Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Exkluzivní záběry ze zákulisí koncertu Pocta Karlu Gottovi: Charlotte zářila na pódiu, kde byla Nelly?

+ Dalších 39 fotografií

Fanoušci Karla Gotta se dočkali. Po dvou letech čekání se v neděli večer v pražské O2 areně uskutečnil koncert, který vznikl na počest Mistra, jenž před necelými třemi lety podlehl zákeřné nemoci. Ačkoli se na pódiu vystřídala plejáda předních českých zpěváků a zpěvaček, prim hrála jeho dcera Charlotte Ella, která si s Darou Rolins zazpívala Zvonky štěstí. Kde ale byla Gottova nejmladší dcera Nelly Sofie? Redakci eXtra.cz se podařilo získat exkluzivní záběry přímo ze zákulisí koncertu, ze kterých je zřejmé, že na koncertě rozhodně nechyběla. 

„Musíš přemýšlet, čím se budeš živit,“ říká Mistr v jedné z vystřižených scén dokumentu Karel. „Zpěvačkou a herečkou,“ odpoví mu Charlottka, která už v té době měla za sebou několik odzpívaných koncertů se svým slavným tatínkem. „Já bych byl radši, kdybys byla primářkou. Zpěvačka, to už není povolání budoucnosti, Charlottko. Všechno už bylo odzpívané. Lidé se dorozumívají přes internet a všechno si stáhnou,“ konstatoval Karel Gott.

Charlottka má ale, zdá se, svou hlavu. Během nedělního koncertu Pocta Karlu Gottovi v O2 areně si totiž spolu s Darou Rolins symbolicky zazpívala písničku Zvonky štěstí, která před lety při památném slavném duetu s Karlem rozjela kariéru tehdy dvanáctileté Darinky Rolincové, dnešní Dary Rolins. Ačkoli na Charlottce byla znát nervozita, rychle se jí podařilo podmanit si celou arénu, a pokud by chtěla, mohla by podobné sály brzy vyprodat s vlastním repertoárem.

Charlotte v záři reflektorů

Zatímco Charlotte Ella si užívala světla reflektorů, na pódiu se ani jednou neobjevila její mladší sestra Nelly Sofie, která přitom také několikrát vystupovala na koncertě svého slavného tatínka. Chyběla dokonce i v závěru celé galashow, kdy se na pódiu sešli všichni účinkující a společně zazpívali Gottův hit Jdi za štěstím.

Redakci eXtra.cz se podařilo získat exkluzivní záběry přímo ze zákulisí, ze kterých je zřejmé, že Nelly, na rozdíl od své nejstarší sestry Dominiky Gottové, v hale byla. A to přímo u vstupu na pódium, kde měla své čestné místo u televizních monitorů, na kterých si mohla vychutnat atmosféru celého koncertu. A nebyla tam sama. Když zrovna nebyla Charlotte na pódiu, seděly tam Gottovy dcery spolu. Velmi často se u nich objevovala i jejich maminka Ivana, která stihla i mnoho zařizování, protože hlídala, aby se koncert povedl do posledních detailů, a v jednu chvíli něco velmi horlivě řešila s moderátorem show Liborem Boučkem.

Exkluzivní záběry ze zákulisí

Z námi pořízených záznamů je ale zřejmé, že Gottovy holky drží pohromadě, a ačkoli Charlotte si mohla na pódiu zazpívat a Nella ne, mezi dívkami neexistuje sebemenší nevraživost a naopak celou dobu rozdávaly úsměvy na všechny strany. A když se na konci koncertu jejich maminka loučila s legendami české popmusic, které přišly vzdát hold jejich tatínkovi, rychle se semkly k sobě, aby na to ani jedna z nich nebyla sama.

Sami se podívejte na exkluzivní záběry přímo ze zákulisí koncertu Pocta Karlu Gottovi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy