Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní vyjádření pro eXtra: Dara s Rytmusem definitivně skončila! Proč už o něm nepromluví?

Dara šla s pravdou ven…
Zdroj: archiv
+ Dalších 78 fotografií
Jejich rozchod zasáhl nejen je samotné, ale i stovky tisíc jejich fanoušků. Málokdo chtěl smutné zprávě uvěřit... Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) už několik dlouhých týdnů netvoří partnerskou dvojici. Nerozešli se prý ve zlém, ale už si zkrátka žijí své životy. A redakce eXtra.cz získala exkluzivní vyjádření, z něhož vyplývá, že Dara s Rytmusem definitivně skoncovala...

Zapomeňte na to, že by Dara ještě někdy mluvila o Rytmusovi. Už není důvod. Slavný hudebník má nový partnerský vztah s moderátorkou Jasminou Alagič (28) a tak není, proč by se k němu měla Dara ještě vyjadřovat.

„Už toho bylo napsáno mnoho. Jak Dara, tak Rytmus svá vyjádření na svých sociálních kanálech poskytli, a tak už není důvod, proč by se Dara měla ještě k něčemu vracet. Děkuji za pochopení,“ vzkázal všem fanouškům manažer hvězdné zpěvačky Lukáš Laksar a dal tak jasně najevo, že Dara má svůj život, který se neslučuje s životem jejího bývalého partnera.

Přitom mnozí ještě možná naivně věřili, že by se k sobě oba talentovaní umělci mohli vrátit. Teď je jasné, že realita je jiná. Pokud by se tak stalo, šlo by nejspíše o zázrak.

Související články

Další články