Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ VYJÁDŘENÍ Agáty o těhotenství a údajné nevěře: Povím vám, jak to je!

+ Dalších 9 fotografií
Stačila jedna věta od fotografa s uměleckým jménem Dereck Hard a rodinný život Agáty Prachařové je opět omílán v médiích. Co se vlastně stalo a jak se k celé věci postavila sama Agáta?

Fotograf Dereck Hard se objevil v reportáži Top Staru. Tam se svěřil, že měl velmi intenzivní vztah s vdanou českou modelkou. „Poslední ze vztahů nebyl úplně vydařený. Vlastně jsem chodil se zadanou modelkou. Tedy vdanou. Byly to dva měsíce plné stresu. Vůbec mi nepatřila,“ řekl s tím, že byl hodně zamilovaný, a dokonce své vyvolené skládal písně.

Pak dodal, že neměl šanci. Její partner je prý slavný herec, se kterým navíc vychovává dítě. V kuloárech se ihned začalo skloňovat jméno Agáty Prachařové (31). A to hlavně proto, že odpovídá popisu, navíc jí fotograf dělal nedávno snímky pro její blog.

Vztah ale nakonec nedopadl podle Dereckových představ a on skončil sám. „Jsem už v pohodě. Žádná zášť, ať jsou všichni šťastní, a když ne se mnou, tak s někým jiným,“ dodal.

Vdaná Agáta je pěkně naštvaná, že se teď v rámci tohoto románku všude skloňuje její jméno, a dala webu eXtra ze své dovolené jasné vyjádření. „Že jsem měla mít vztah s fotografem, je absolutně absurdní,“ vzkázala.

A rovnou nám řekla, jak je to s těmi spekulacemi ohledně těhotenství. „Co se týče těhotenství, je to v tak rané fázi, že o tom nechci mluvit. Je to opravdu velmi brzo, držte mi palce.“

To, co fotograf prohlásil do televize, a fakt, že jí neustále volají novináři, ji těžce rozrušily. Že by se chtěl někdo na publicitě spojené s Agátou jenom proslavit?

Související články

Další články