Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Exkluzivní VIDEO: Sanny z VyVolených promluvila o brutální šikaně

+ Dalších 13 fotografií
Mnozí jen tak z paměti nevymažou hvězdu reality show VyVolení Sandru Bartošovou (34) alias Sanny, která zaujala diváky tím, že vážila 210 kilogramů. Jak eXtra.cz informovalo, dnes má účastnice šmírovací reality show dole takřka 100 kilogramů a je zcela jiný člověk. Na kameru nám ale přiznala, že obezita jí přinesla hodně těžké momenty. Třeba šikanu v zaměstnání...

Sanny je rozená bojovnice. Předvedla to nejen ve VyVolených, ale i ve svém životě. Musela snášet posměšky druhých kvůli tomu, že vážila šokujících 210 kilogramů. Jenže teď všem posměváčkům vytřela zrak, když se její váha dostala na 117 kilogramů a stále jde dolů.

Redaktoři eXtra.cz se za ní vydali a vyzpovídali jsme jí. Na kameru nám prozradila nejen to, jak dokázala shodit, ale třeba i to, že kvůli obrovské nadváze prožila chvíle, kdy jí bylo skutečně do pláče. "Lidi jsou obecně zlí. Zažila jsem hodně zlých momentů, kdy se mi kvůli váze smáli, ale třeba i šikanu v zaměstnání," přiznala otevřeně Sanny, která se od roku 2012 vydala jinou životní cestou, když začala hubnout.

"Když jsem rozhodla začít hubnout, změnila jsem všechno. I lidi kolem sebe, abych nebyla ve stresu. Když je totiž člověk ve stresu, hubne se mu špatně," vysvětlila účastnice druhé řady VyVolených. Co všechno prozradila o svém životě? Na to se podívejte v exkluzivním videorozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy