Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Exkluzivní video pro eXtra.cz! Grznár se vyjádřil k pokutě za schválení vraždy....

+ Dalších 13 fotografií
Na kontroverzního kulturistu a youtubera Filipa Grznára (33) dopadl trest za to, že veřejně pochválil loňskou vraždu v Chomutově. Své vyjádření natočil na video, které následně umístil na internet. Soud mu uložil pokutu ve výši 15 tisíc korun. Grznár se ale s verdiktem nesmířil...

A co že se v Chomutově přesně událo? Na chomutovském sídlišti Písečná Petr Benda zavraždil Radka Š., který se po ostré hádce s příbuznými snažil z místa odjet v dodávce. Předtím naboural do několika zaparkovaných vozů. Benda si vyložil konflikt jako teroristický útok, s nabitou zbraní vyběhl z domu a opakovaně stiskl spoušť. Radek Š. na místě zemřel.

Grznár následně natočil video, v němž střelbu hájí. "Dobrou věc udělal. Problém je v tom, že zk*ená česká justice ho bude posílat za katr, hrozný. A cikáni chtějí dělat nepokoje a vyhrožují jeho rodině. Jestli to udělají, tak pro ty cikány jedu do Chomutova a vyvraždím to," byla Grznárova slova na videu, které pořídil loni v červnu.

Redakce eXtra.cz kulturistu a youtubera oslovila a pro čtenáře se exkluzivně vyjádřil na videu. Co přesně k pokutě 15 tisíc korun řekl a co bude následovat? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy