Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Exkluzivní video pro eXtra.cz! Grznár se vyjádřil k pokutě za schválení vraždy…

+ Dalších 14 fotografií
Na kontroverzního kulturistu a youtubera Filipa Grznára (33) dopadl trest za to, že veřejně pochválil loňskou vraždu v Chomutově. Své vyjádření natočil na video, které následně umístil na internet. Soud mu uložil pokutu ve výši 15 tisíc korun. Grznár se ale s verdiktem nesmířil...

A co že se v Chomutově přesně událo? Na chomutovském sídlišti Písečná Petr Benda zavraždil Radka Š., který se po ostré hádce s příbuznými snažil z místa odjet v dodávce. Předtím naboural do několika zaparkovaných vozů. Benda si vyložil konflikt jako teroristický útok, s nabitou zbraní vyběhl z domu a opakovaně stiskl spoušť. Radek Š. na místě zemřel.

Grznár následně natočil video, v němž střelbu hájí. „Dobrou věc udělal. Problém je v tom, že zk***ená česká justice ho bude posílat za katr, hrozný. A cikáni chtějí dělat nepokoje a vyhrožují jeho rodině. Jestli to udělají, tak pro ty cikány jedu do Chomutova a vyvraždím to,“ byla Grznárova slova na videu, které pořídil loni v červnu.

Redakce eXtra.cz kulturistu a youtubera oslovila a pro čtenáře se exkluzivně vyjádřil na videu. Co přesně k pokutě 15 tisíc korun řekl a co bude následovat? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Mohlo by vás zajímat

Další články