Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Naštvaná Nadia z Výměny eXtra.cz popsala, co si myslí o Anetě! A dost křičela…

+ Další 4 fotografie
Ve středu lačné oko diváka vidělo novou Výměnu manželek, ve které se řešila hlavně výchova dětí. A opět to byl díl našlapaný emocemi.Na televizní obrazovce se představila divákům rodina z Prahy, tvořená Anetou (31), Michalem (40) a dcerou Adélou (4), a Brna, kterou tvořila Nadia (37), původem z Ukrajiny, Michal (32), dcera Míša (6) a syn Filip (10), žijící na okraji Brna v zahradním domku. Protože došlo na několik obvinění, redaktoři eXtra.cz za párem z Moravy vyrazili.

Vyhrocených situací ve středečním díle mnoho nebylo, ale zcela bez konfliktů se Výměna manželek neobešla. Anetu hned na začátku rozčílila velikost domečku, ve kterém žije rodina z Brna. A všimla si, že Nadia se nevěnuje dětem tak, jak bývá obvyklé. Rozhodně nemůže být řeč, že by je zanedbávala, ale podle Anety by si zasloužily lepší péči. Nadia zase rozčilovala Michala z Prahy, protože neplnila manuál zcela podle představ. Vytočilo ho například ohřáté jídlo z mikrovlnky nebo pelmeně, které malé Adélce servírovala po třech dnech od uvaření. Došlo i na to, že Nadia má doma špinavý záchod…

Na okraji Brna v zahradním domku redaktory přivítal manžel Nadi, který nás provedl. Domek je skutečně malý, ale zrekonstruovaný a příjemný. „Budeme ještě přistavovat,“ řekl Michal, který byl znepokojen tím, co v televizi viděl. Stejně tomu bylo i u jeho manželky Nadi, která v době naší návštěvy byla v zaměstnání, ale do telefonu nám řekla svůj názor na slova náhradní manželky. A Nadia projevila rozhodně svůj východní temperament.

Jak jejich domek aktuálně vypadá, co si partneři myslí o svém účinkování ve Výměně manželek a co říkaly jejich děti, když se viděly v televizi? Podívejte se na exkluzivní video, ve kterém není nouze o emoce!

Související články

Další články