Vyhrocených situací ve středečním díle mnoho nebylo, ale zcela bez konfliktů se Výměna manželek neobešla. Anetu hned na začátku rozčílila velikost domečku, ve kterém žije rodina z Brna. A všimla si, že Nadia se nevěnuje dětem tak, jak bývá obvyklé. Rozhodně nemůže být řeč, že by je zanedbávala, ale podle Anety by si zasloužily lepší péči. Nadia zase rozčilovala Michala z Prahy, protože neplnila manuál zcela podle představ. Vytočilo ho například ohřáté jídlo z mikrovlnky nebo pelmeně, které malé Adélce servírovala po třech dnech od uvaření. Došlo i na to, že Nadia má doma špinavý záchod…

Na okraji Brna v zahradním domku redaktory přivítal manžel Nadi, který nás provedl. Domek je skutečně malý, ale zrekonstruovaný a příjemný. „Budeme ještě přistavovat,“ řekl Michal, který byl znepokojen tím, co v televizi viděl. Stejně tomu bylo i u jeho manželky Nadi, která v době naší návštěvy byla v zaměstnání, ale do telefonu nám řekla svůj názor na slova náhradní manželky. A Nadia projevila rozhodně svůj východní temperament.

Jak jejich domek aktuálně vypadá, co si partneři myslí o svém účinkování ve Výměně manželek a co říkaly jejich děti, když se viděly v televizi? Podívejte se na exkluzivní video, ve kterém není nouze o emoce!