Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Exkluzivní snímky Makhmuda Muradova: Noc v opuštěném domě a průhledné lži

Bagárová a Muradov: Exkluzivní snímky podvádějícího zápasníka
Zdroj: Se souhlasem Monika Bagárová/Martin Procházka, eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
sám doma

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, i tak by se dalo popsat počínání Makhmuda Muradova (31), MMA zápasníka a bývalého partnera zpěvačky Moniky Bagárové (27). Podle tajných zdrojů eXtra.cz jsme totiž zjistili, že “Mach” si tak trochu upravuje realitu podle vlastních představ, a ta se ne vždy shoduje s pravdou. Navíc není vždy tam, kde tvrdí, že je, a s kým říká, že je. Jako důkaz navíc máme exkluzivní fotky, jak dům, ve kterém dříve jako rodina žili, je nyní opuštěný.

Je zpět...

Zápasník Makhmud "Mach" Muradov se poprvé od rozchodu s krásnou porotkyní SuperStar Monikou Bagárovou, s níž má dceru Rumiu, ukázal v Česku. Za poslední rok totiž v rodném Uzbekistánu rozjížděl vlastní byznys a trávil tisíce kilometrů od své ženy a dítěte stále víc a víc času, než bylo pro jejich lásku zdrávo. Nyní, nějaký čas po rozpadu vztahu, se přijel údajně podívat za dcerkou, a tím pádem samozřejmě i za svou ex. Viděn byl také při cvičení na pražském Žižkově. Rváč s hvězdnou kariérou je ale údajně tak trochu profláknutý tím, že rád mate fanoušky i novináře a dává na svůj Instagram fotky a "storíčka" o jejichž aktuálnosti se dá s úspěchem pochybovat.

...ale sám

Tentokrát nám chtěl Mach zamotat hlavu tím, že nahodil na svůj Instagram snímek, jak leží v posteli s malou spící Ruminkou. Jenže ti, kdo sledují sociální sítě i jeho bývalky Moniky, okamžitě uhodnou, že tady něco nehraje. Ruminka na zápasníkově fotografii je totiž o hodně menší než v současnosti. Děti rostou rychle a když už ne muži, tak ženy určitě s jistotou poznají, že dítěti na fotce je méně než rok. Rumince je přitom rok a sedm měsíců.

Od exkluzivního zdroje eXtra.cz navíc víme, že v době, kdy měl být Muradov s Monikou a Ruminkou, nebyly holky vůbec doma, ale v Brně. Jejich společný dům, který měli ještě jako rodina v pronájmu, nyní zeje prázdnotou a podle snímků, které se nám povedlo vyfotit, v něm Mach teď pobývá úplně osamocen. Dokonce by se snad i mohlo zdát, že zpěvačka s dcerou naschvál "vyklidila pole", když věděla, že má její expartner přijet, ale kdo ví, třeba nás překvapí a dočkáme se nějaké fotky aktuálnějšího data.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy