Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Těhotná herečka Lucie Šteflová z Vyprávěj zůstane na dítě sama: O HŘÍSNÉ MINULOSTI MU POVÍM

Lucka už se na příchod miminka těší.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Byla jednou z hvězd dobového seriálu Vyprávěj, ale někdo si ji může také spojit s aférou, kdy si měla vydělávat svým vlastním tělem. Ať to bylo jakkoliv, tak teď se herečka Lucie Šteflová (21) připravuje na svou největší roli - maminky. Co nevidět přivede na svět vytoužené miminko a redakci eXtra.cz se rozpovídala o požehnaném stavu, ale i o tatínkovi děťátka či své hříšné minulosti.

Krásná herečka už jednou těhotná byla. V osmnácti letech se ale na to stát se rodičem necítila, tak zvolila raději potrat. Ale o tři roky poté je v požehnaném stavu znovu, ale teď s tím rozdílem, že už se vytoužené holčičky, kterou během pár dní porodí, nemůže dočkat. A to miminko nebylo zrovna plánované.

„Mám dojem, že takové věci se naplánovat nedají, ale přináší je život sám. Prostě přijdou a člověk se s nimi musí poprat,“ začala své vyprávění sympatická Lucka, která si ani požehnaný stav zrovna neužívala bez různých neduhů.

„Musím říct, že těhotenství je pro mě zatím nejtěžším, ale i nejkrásnějším obdobím. Vybírala jsem si jednu zdravotní komplikaci za druhou, ale střídalo se to s pocity radosti při poslechu srdíčka s pohyby v bříšku,“ pokračovala zrzka, která si chce přesný termín porodu nechat pro sebe. Ale výbavičku má celou kompletní, přeci jen porodit může opravdu už kdykoliv. A hlavně je ráda, že po ruce bude mít svou maminku, která jí s novorozencem pomůže. Na přítele se spolehnout nemůže, on totiž žádný není. Bude z ní svobodná máma.

„Budu vlastně maminka i tatínek v jednom,“ řekla Lucka a dál svůj partnerský život nechtěla rozebírat, i když v době skandálu, kdy se měla živit jako prostitutka, jí měl být tou největší oporou. Vypadá to, že už to neplatí, a tak miminko bude vyrůstat bez táty.

A jak vlastně jednou své ratolesti vysvětlí to, že byla nařčena z prostituce a prodávání svého těla na privátě? Přeci jen to dívence někdo může ve škole ze spolužáků ukázat a děti dokáží být pak velmi zlé.

„V minulosti jsem se nechtěla na toto téma vyjadřovat, jelikož to vždy spustilo lavinu a lidé jsou zlí. Je pravda, že jsem měla své období užívání svobody, ale nikdy jsem si nenechala za sex platit. Ale ti, co mě opravdu znají, tak vědí, že nemám ráda, když by někdo za mě měl zaplatit byť jen večeři nebo drink, natož abych si nechala platit za sex. Já nikoho o ničem přesvědčovat a hádat se s nikým nebudu. Důležité je, že moji nejbližší vědí, co je a co není pravda, a to je pro mě podstatné. A budu se snažit dceru vychovávat tak, aby si z takových lidí, co by si ji kvůli tomu dobírali, nic nedělala,“ uzavřela svůj příběh pohledná herečka.

Ta už se k minulosti vracet nechce, žije tím, co je teď, těší se na svou dcerku a také na pracovní příležitosti, které se jí i přes těhotenství naskytly. Jen se bojí, aby přes nabraná kila se co nejdřív vešla zpět do divadelních kostýmů.

Související články

Další články