Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Špindíra Věra z nechutné Výměny manželek promluvila pro eXtra o sociálce i bordelu

Přišla na ně sociálka!
Zdroj: TV Nova / Facebook
+ Další fotografie
Středeční díl Výměny manželek měl grády a pobouřil celé Česko. Jak dopadl pár z ubytovny? Přišla hygienou nepolíbená rodina o svoje dvě holčičky? Co je s nimi dnes? Máme jako jediní rozhovor s Věrou, která se kvůli Výměně dostala do hledáčku sociálky.

Ve středu mohli diváci TV Nova sledovat ten nejdrsnější díl Výměny manželek, co byl kdy odvysílán. Na jedné straně obyčejná rodina, kterých jsou v Česku tisíce, na straně druhé pár, který naprosto popírá podstatu lidskosti. Žádné hygienické návyky, neuvěřitelná špína, život na pokraji bídy a v nuzných podmínkách, že ve srovnání s nimi je vězeňská cela prezidentské apartmá.

Dcery Věry (26) a Petra (41) neznají pravidelnou hygienu, čistění zubů je pro ně sprosté slovo, nepoužívají toaletní papír nebo mýdlo, rodiče jim celé dny hulí pod nos, chodí v zapraném oblečení a snídají slané brambůrky. Práce mamince smrdí a celé dny tráví s tabletem v ruce a s cigárem u pusy. Nouze a bída skloubené.

Ihned po odvysílání dílu sociální sítě zaplavily komentáře a povzdechy nad tím, jak v tom dvě malé dcery můžou žít. Mnozí volali i po sociálce, kterou na rodinu dokonce zavolala i vyměněná manželka.

A výsledek? Podle informací eXtra sociálka rodinu skutečně po natáčení navštívila. Její dvě pracovnice prolezly celý byt a nenašly prý nic, kvůli čemu by bylo nutné dcery odebírat. Ty tak dál zůstávají v péči rodičů.

Věře a Petrovi se po natáčení život obrátil naruby. „Přestěhovali jsme se do Kolína do bytu 2+kk. Pořád jsem na mateřské s mladší dcerou. Natálka chodí do první třídy a zrovna se chystá na školu v přírodě,“ řekla nám v rozhovoru Věra.

To, že by se o dcery nestarala, ale odmítá. Scénka s v domácnosti neexistujícím toaletním papírem byl prý holý nesmysl.

O to, že by o dcery přišla, prý strach nemá. Sociálka prý nedávno zazvonila i v jejich novém bytě, ale ani na druhý pokus nenašla nic, kvůli čemu by jí měli děti odebrat. Ze samotné Výměny manželek si prý také nic nedělá a od jejího vysílání si pouze užívá pozornosti. Včera večer jí kvůli tomu dokonce zkolaboval Facebook. Asi si nemusíme domýšlet, jaké zprávy jí teď asi chodí.

Druhý pár vyšel z Výměny na první pohled vítězně. Opak je ale pravdou. Neustáli to a už jsou od sebe!

Jestli jste středeční díl neviděli, přišli jste skutečně o hodně. Taková sonda do duše českého lidu se jen tak nevidí. Celý díl je už dostupný na internetu a podívat se na něj můžete TADY!

Související články

Další články