Ve středu mohli diváci TV Nova sledovat ten nejdrsnější díl Výměny manželek, co byl kdy odvysílán. Na jedné straně obyčejná rodina, kterých jsou v Česku tisíce, na straně druhé pár, který naprosto popírá podstatu lidskosti. Žádné hygienické návyky, neuvěřitelná špína, život na pokraji bídy a v nuzných podmínkách, že ve srovnání s nimi je vězeňská cela prezidentské apartmá.

Dcery Věry (26) a Petra (41) neznají pravidelnou hygienu, čistění zubů je pro ně sprosté slovo, nepoužívají toaletní papír nebo mýdlo, rodiče jim celé dny hulí pod nos, chodí v zapraném oblečení a snídají slané brambůrky. Práce mamince smrdí a celé dny tráví s tabletem v ruce a s cigárem u pusy. Nouze a bída skloubené.

Ihned po odvysílání dílu sociální sítě zaplavily komentáře a povzdechy nad tím, jak v tom dvě malé dcery můžou žít. Mnozí volali i po sociálce, kterou na rodinu dokonce zavolala i vyměněná manželka.

A výsledek? Podle informací eXtra sociálka rodinu skutečně po natáčení navštívila. Její dvě pracovnice prolezly celý byt a nenašly prý nic, kvůli čemu by bylo nutné dcery odebírat. Ty tak dál zůstávají v péči rodičů.

Věře a Petrovi se po natáčení život obrátil naruby. „Přestěhovali jsme se do Kolína do bytu 2+kk. Pořád jsem na mateřské s mladší dcerou. Natálka chodí do první třídy a zrovna se chystá na školu v přírodě,“ řekla nám v rozhovoru Věra.

To, že by se o dcery nestarala, ale odmítá. Scénka s v domácnosti neexistujícím toaletním papírem byl prý holý nesmysl.

O to, že by o dcery přišla, prý strach nemá. Sociálka prý nedávno zazvonila i v jejich novém bytě, ale ani na druhý pokus nenašla nic, kvůli čemu by jí měli děti odebrat. Ze samotné Výměny manželek si prý také nic nedělá a od jejího vysílání si pouze užívá pozornosti. Včera večer jí kvůli tomu dokonce zkolaboval Facebook. Asi si nemusíme domýšlet, jaké zprávy jí teď asi chodí.

Druhý pár vyšel z Výměny na první pohled vítězně. Opak je ale pravdou. Neustáli to a už jsou od sebe!

Jestli jste středeční díl neviděli, přišli jste skutečně o hodně. Taková sonda do duše českého lidu se jen tak nevidí. Celý díl je už dostupný na internetu a podívat se na něj můžete TADY!