Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní rozhovor se 17letou matkou z Výměny manželek: Dělám to pro peníze

+ Dalších 7 fotografií
V nové Výměně manželek uvidíme, jaké to je, když mladá školačka otěhotní v patnácti letech. To se stalo Ivě ze Semil, která se pokouší zvládat výchovu své dcery Dominiky co nejlépe. S tím jí pomáhá otec dcery a její manžel, výrazně starší Marian.

Iva si neužila studentský život, kafe a večírky s kámoškami a flirtování s kluky. Ze základní školy šla rovnou na mateřskou a dokonce je vdaná. Svatbu měl pár 26. 11. 2016 v Semilech.

Oba se těší z malé dcerky Dominiky a na sociálních sítích spolu s Marianem cukrují. Bojují proti předsudkům a nechtějí, aby jim někdo kazil jejich rodinnou idylku. Tak proč se vlastně přihlásili do Výměny manželek? Vždyť museli vědět, co to s jejich rodinným životem udělá. Teď jim každý divák uvidí doslova do obývajícího pokoje a najde se dost kritiků jejich uspořádání.

eXtra.cz kontaktovalo mladičkou matku Ivu, a ta nám dala ráznou odpověď. „Na Výměnu se netěšíme. Nechceme být slavní. Nešli jsme tam kvůli tomu,“ prozradila exkluzivně pro eXtra.cz Ivanka.

A proč se tedy do reality show hlásili? „Každý tam jde kvůli penězům,“ vysvětluje Iva. Nechtěla si brát žádnou půjčku. Nabídka od Novy se jí zalíbila.

A ta částka není rozhodně zanedbatelná. Každá rodina si přijde na 100 000 korun. A to není vůbec špatné.

Související články

Další články