Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S „TYRANEM“: Nemlátil jsem ji, všechno jsou to jen lži a řeknu vám, jaký je život s reportérkou Bárou Divišovou!

+ Dalších 7 fotografií
Zřejmě jste zaznamenali rozhovory s reportérkou TV Nova Bárou Divišovou (31), ve kterých uvedla, že ji partner mlátil a shodil ji ze schodů a vyrazil jí zuby. Bára Divišová hovořila o domácím násilí a povídala o tom, jakým způsobem s ní její přítel zacházel. Nyní je vyšetřování "domácího násilí" u konce. Podle rozhodnutí přestupkové komise neexistuje důkaz, že by se Jaroslav Holubička dopustil násilí. Nebylo prokázáno, že se činy staly tak, jak je Divišová novinářům popsala. Pan Jaroslav chce své jméno očistit a redakci eXtra.cz poskytl rozsáhlý rozhovor.

Ty rozhovory jste zřejmě četli. Reportérka TV Nova v nich detailně popsala, jak ji přítel mlátil a jak ji shodil ze schodů, až si vyrazila zuby. Bára Divišová hovořila o domácím násilí, popsala svého bývalého přítele jako muže, který nešel pro ránu daleko.

„Za půl roku došlo ke čtyřem napadením. To třetí bylo nejfatálnější. Přišla jsem o zuby. Když na mě sáhl poprvé, tak šlo o pár facek, podruhé to bylo horší, potřetí jsem přišla o zuby a počtvrté jsem věděla, že musím odejít,“ uvedla Divišová letos v dubnu pro expres.cz.

Názor jejího expřítele Jaroslava Holubičky ale tehdy nezazněl. Proč už tehdy nepromluvil? „Čekal jsem, že se uklidní, že v těch výpadech nebude pokračovat. A také jsem čekal, jak to policie vyšetří,“ říká muž, který měl údajně Divišovou týrat.

Policie a přestupková komise žádný důkaz o domácím násilí nenašly. Jaroslav Holubička popírá, že by Divišovou mlátil a týral. V ruce drží rozhodnutí, ke kterému došel Úřad městské části Praha 14. Píše se zde, že obvinění z přestupku nebylo prokázáno. „Správní orgán posoudil provedený důkaz svědeckou výpovědí, obsah lékařské uvedené zprávy a obsah prezentace svědkyně k popsané události na stránkách Facebook.com, na základě těchto usoudil, že má pochybnost o tom, že se obviněný uvedeného přestupku dopustil,“ stojí v rozhodnutí.

Jaroslav Holubička očekával, že Bára Divišová po tomto rozhodnutí přestane sama sebe popisovat jako týranou ženu. Ale podle něj Divišová dál pokračuje v útoku na jeho osobu, proto se chce bránit. Se svým právním zástupcem Holubička zvažuje kroky proti Divišové a zároveň webu eXtra.cz poskytl rozhovor, jak celý vztah s reportérkou vnímal ze své pozice.

Jaroslav Holubička opakovaně uvedl, že Divišovou nemlátil. Když na schody spadla, tak byl podle svých slov uvnitř v domě a její pád ani neviděl. Řeči o tom, že ji týral, považuje za lži. Divišová se mu prý chtěla mstít po bouřlivém rozchodu a časem se vžila do role ženy, které bylo ublíženo.

Ve velkém rozhovoru pro eXtra.cz bývalý přítel Divišové popsal, jak jejich vztah začal, kdy a proč se začali hádat a kdy mu poprvé řekla, že na něj podá trestní oznámení.

Dále Holubička redakci eXtra.cz popsal, jaké návykové látky Divišová užívala a jak se měnila její psychika. Svá tvrzení bývalý přítel Divišové opírá o obrazový materiál a závěry přestupkové komise. Je to svědectví o mediálně známé ženě, která je podle svého expartnera v zajetí labilní psychiky a uchyluje se ke lžím, které mají zásadní dopad na její okolí.

VYJÁDŘENÍ BÁRY DIVIŠOVÉ:

„Policie k tomu nic neřekla. Vyjádřil se k tomu Úřad pro Prahu 14, který to řešil. Poslal vyjádření, že nebylo prokázáno domácí násilí. Ne, že se to nestalo. Ne, že on mě nenapadl. On to chápe tak, že mě nenapadl. Jediný, co mi poslali, že to nebylo prokázáno. Co se týče fotek, jak jsem u motorky, vím, o co jde. Nicméně on si vymýšlí. On tohle zkoušel, tvrdil, že jsem buď závislá, nebo že jsem blázen a beru prášky. U toho řízení tvrdil, že jsem závislá na psychoaktivních látkách a antidepresivech.“ Celé vyjádření Báry Divišové najdete ZDE.

Související články

Další články