Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr velmi otevřeně: Jak to má se sexem, alkoholem a drogami? VIDEO

+ Dalších 10 fotografií
Jaromír Jágr (45) je bez debaty největším národním hrdinou a sportovcem, který se rodí jednou za půl století. Pro časopis Prima ZOOM ale prohlásil, že neudělal nic pro to, co by z něj udělalo hrdinu. Poznávají ho lidé po celém světě, v hokeji dokázal to, co žádný jiný český hokejista, přesto mu nechybí jedna základní vlastnost, a to je pokora. Jaromír se rozpovídal o své víře, lásce, alkoholu i drogách.

Jaromír Jágr (46) je snad jeden z nejzásadovější hokejistů. V pětačtyřiceti letech má již vše v hlavě srovnané a moc dobře ví, co od života chce. I když mu někteří jeho fanoušci rozmlouvají vztah s Veronikou Kopřivovou, on si do soukromí mluvit nenechá.

Přesto, jak sám říká, se snaží lidi chápat a odpouštět jim. „Nejvíc mne dokáže rozčílit lež, křivda a nespravedlnost, ale snažím se na lidi nezlobit. Každý dělá chyby, já se to snažím nějak pochopit. Když jste na někoho naštvaný, tak ten druhý o tom často ani neví, zatímco vy tím sám sebe ničíte. Kdybych to měl přirovnat k hokeji, tak hněv je jako závaží, jako těžká vesta, se kterou někdy trénuji.“ rozpovídal se Jaromír.

S alkoholem a drogami to má dávno vyřešené. Alkoholické nápoje nepije, protože mu nic z toho nechutná. Drogy v životě nezkusil a prohlašuje, že ani neví, jak vlastně vypadají. Myšlenky na sex a choulostivé věci se snaží mít co nejvíce pod kontrolou.

„V tomto případě mohou být podobné myšlenky daleko silnější u dvacetiletého člověka než u chlapa, kterému je pětačtyřicet. Navíc ty myšlenky v případě sexuální energie musíte ovládnout. Ne aby ty myšlenky řídily vás. Nejsem ideální, takže netvrdím, že to sám dokážu.“

O Jaromírovi se také ví, že je velmi věřící. „Ano, věřím v posmrtný život, protože informace se nedá zničit. Někdy o tom přemýšlím, protože nás to přesahuje. Přece neříkáme srdci, ať bije. Neříkáme plícím, že chceme dýchat. Někde jsem dokonce četl, že v lidském těle je více informací, než je na celém světě dohromady. Nevím, zda jsem to správně pochopil a zda je to pravda, ale jsou to zajímavé otázky k zamyšlení,“ dodává.

Mohlo by vás zajímat

Další články