Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Exkluzivní rozhovor s hercem Eddiem Redmaynem: Jak prožíval natáčení nového filmu? Jak zvládá roli tatínka malé dcerky?

Exkluzivní rozhovor s hercem Eddiem Redmaynem: Jak prožíval natáčení nového filmu? Jak zvládá roli tatínka malé dcerky?
Zdroj: reprofoto vanityfair.com
Je jedním z nejobsazovanějších herců dnešní doby. Má na svém kontě Zlatý Glóbus nebo Oscara, o čemž se může některým jeho kolegům jen zdát. Co vlastně teď Eddie Redmayne dělá? Co natáčí? Přinášíme vám exkluzivní rozhovor.

Eddie, hraješ v nejočekávanějším filmu tohoto roku - Fantastická zvířata a kde je najít. Konečně jsi se ocitl ve filmu J. K. Rowlingové.

"Vždy jsem záviděl všem kolegům, kteří hráli v Harry Potterovi. Sám jsem byl na konkurzu na jednu postavu, ale očividně jsem něco pokazil. Když jsem dostal tuto nabídku a četl jsem scénář, nevěděl jsem, co očekávat. A natáčení mě úplně odrovnalo. Bylo to úžasné. Co je skvělé na J. K. Rowlingové, je, že její scénář je něco úplně jiného než obyčejné scénáře. V obyčejných si čtete jen dialogy, ale ten její je jako kniha. Plný detailů a popisů."

Tento film je jeden z nejočekávanějších, takže jsi musel všechno držet v úplné tajnosti?

"Když mě režisér obsadil do filmu, poprosil mě jen o jedno, abych to dvacet čtyři hodin nikomu neřekl. Přišel jsem domů a moje žena věděla, že jsem byl na schůzce. A když se zeptala, jak jsem dopadl, tak jsem řekl, že jí nemůžu nic říct. Samozřejmě, že jsem jí to prozradil. Jsem zvyklý udržet tajemství, ale toto bylo opravdu stresující období. Celý herecký tým to tajemství neudržel."

Eddie, pamatuješ na svůj první den na place? Jaký byl tvůj velký moment?

"Můj nejsilnější moment byl, když jsem dostal svůj proutek. Asi to nevíš, ale když hraješ postavu v příběhu J. K. Rowllingové, dostaneš svůj vlastní proutek, který je navrhnutý přímo pro tebe. Pracuje na něm celý tým lidí, který ho vymýšlí, tvoří, mluví o něm. V tom mém je pár prasklin, pár dírek, je dřevěný, protože moje postava je spjatá s přírodou, a na konci je vyrobený z mořské mušle. Takže je perleťový. To byl pro mě nejsilnější moment, když jsem ho poprvé držel v ruce."

Ale s takovým proutkem je prý namáhavé hrát. Že to není jen takové mávání, ale je třeba to trénovat.

"Je to neuvěřitelně náročné. Nezdá se to, ale je to těžká práce. Já jsem trénoval dlouhé hodiny. Nemusel jsem to ani zkoušet s jinými lidmi, jen sám proti celému světu. Je to až tak náročné, že ti z toho rostou svaly. Já z toho měl dokonce tenisový loket. Podobně jako Colin Farell."

Eddie, stal jsi se otcem. Jak se cítíš v nové roli?

"Mojí dceři je teď 4,5 měsíce. Je to něco úžasného, úplný ráj. Teda až na ten spánek. Cítím se, jako bych měl nepřetržitý jetlag."

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy