Jako každá správná modelka se ráda fintí a vybírá si opravdu perfektně padnoucí kousky. Ne nadarmo se o Simoně říká, že je jednou z nejlépe oblékaných žen v českém šoubyznysu. Ale co pod těmi módními kousky vlastně nosí? Má tam miniaturní tanga a podvazky?

Simona dorazila na otevírání showroomu V KOTCÍCH. Tady se prezentuje to nejlepší, co na poli módy najdete. Síly spojily módní návrhářka Kateřina Geislerová, návrhářka luxusního prádla Tereza Vu a designérka šperků Kateřina Sochorová. Simona Krainová na zahájení V KOTCÍCH nechyběla a poskytla nám zajímavý rozhovor.

Jestli si myslíte, že Simona chodí po Praze stále jak na přehlídce Victoria's Secret, tak se šeredně mýlíte. Její manžel Karel Vágner (40) by prý mohl vyprávět.

„Otěhotněla jsem, když jsme spolu byli dva měsíce. A rok po porodu jsem čekala druhého syna, takže nebylo moc času na nějaké fantazie, co se spodního prádla týká. Manžel už si zvykl, že doma nosím spíš bombarďáky nebo flanelové košile,“ směje se Simona, která je tisíci muži brána za sexuální bohyni.

Ale prý to chce napravit a chystá pro svého muže překvapení. Už vám víc prozrazovat nebudeme. Pusťte si rozhovor, který kráska poskytla při otevření showroomu módní návrhářky Kateřiny Geislerové. U toho se opravdu zasmějete.