Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivní rozhovor o porodu: Lela Ceterová prozradila, jak se dcera vyklubala na svět

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Playmate Lela Ceterová porodila krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela promluvila pro eXtra.cz a popsala, jak porod probíhal. Prozradila i to, že nic krásnějšího v životě než narození prvního dítěte nezažila...

S narozením dcery se pro ni v životě mnoho změnilo. A popsala své aktuální pocity. „Mít dítě je ta nejkrásnější věc v mém životě. Moje celé srdíčko se mi naplnilo štěstím a láskou. Splnil se mi sen," prozradila v úvodu Lela.

Ještě před časem se porodu jako každá prvorodička bála, ale vše proběhlo v pořádku. „Lilinka přišla na svět císařským řezem. Takže jsem vše zvládla jako každá žena, i přes mírné obavy,“ popsala krásná partnerka českého MMA zápasníka.

Na otázky ohledně druhého potomka je zatím brzy. Přesto si krásná playmate cenila, že u porodu byl tatínek. „Byl mi velkou oporou. A dnes jsem pyšná, že mám dceru s ním. Hrozně si Lilinku zamiloval. Samozřejmě, že přebaluji já, všechny tahle ženské věci mám na starost, ale Karlos je starostlivý otec. Je v tomhle úžasný,“ dodala Lela Ceterová.

Související články

Další články