Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivní rozhovor: Honza Musil promluvil pro eXtra.cz o další operaci

+ Dalších 28 fotografií
Honza Musil (51) se po ošklivém úrazu páteře nemusel už nikdy postavit na nohy. Oblíbený moderátor ale svůj boj nevzdal a po intenzivním cvičení na lůžku a trénování chůze s chodítkem se poprvé postavil na nohy. Bez chodítka už zvládl ujít několik kroků! Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor o svém aktuálním stavu.

Jeden z nejlepších tuzemských moderátorů je bojovník. Přes měsíc a půl byl Honza upoután na lůžko, těsně před Vánocemi ošklivě spadl ze žebříku a stačilo málo a nadobro ochrnul… Měl štěstí v neštěstí – naděje na to, že se opět postaví na nohy, tu je.

„Je to lepší než v prosinci. Po třetí operaci se dávám dohromady, je to jen pár dnů. Mám v hlavě ale určitý optimismus,“ popsal eXtra.cz Honza Musil z nemocničního lůžka svůj aktuální stav. Jaké jsou zdravotní prognózy lékařů, sám neví. „Lékaři nic neříkají o prognózách. Tady se to mění ze dne na den. Jeden se něco podaří, druhý den to nefunguje… Takže je chápu. Je to běh na dlouhou trať. Ale jsem rád, že se to mění k lepšímu,“ věří hvězdný moderátor barrandovského pořadu Nebezpečné vztahy.

„Teprve ve chvíli, kdy se doléčí třetí operace, čekají mě další vyšetření. A následně čtvrtá operace,“ pokračoval Honza Musil s tím, že děkuje všem fanouškům a lidem za podporu, kterou aktuálně potřebuje nejvíce a moc si jí váží.

Související články

Další články