Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivní reakce Veroniky Arichtevy ke StarDance: Aspoň byla nějaká p**el! VIDEO

+ Dalších 6 fotografií
V posledním kole StarDance 2018 se Veronika Arichteva (32) zapsala do pamětí diváků tak, že už ji z ní nikdy nevyženou. Při tanci s partnerem Michalem Necpálem (31) se totiž oba natolik zabrali do tance, že přestali dávat pozor. Rozevláté šaty pak ukázaly její holý zadeček. Sama Arichteva se tomu ještě dva dny po vysílání směje. Zeptali jsme se na její pocity!

Veronika Arichteva se ve StarDance 2018 pořádně odvázala. S Michalem Necpálem v neděli tancovali waltz a bylo to snad nejžhavější vystoupení v historii celé soutěže.

Pod rozevlátými šaty se celému Česku naskytl pohled na Veroničino odkryté pozadí. Sama herečka ale zůstává nad věcí. „Když se to stalo, tak mi bylo trochu trapně. Ale brala jsem a beru to s humorem. Aspoň byla nějaká prdel,“ řekla eXtra.cz se smíchem.

„Navíc nám píšou lidi, že naše choreografie jsou často zapamatovatelné a jsou rádi, že ani náš waltz nebyl výjimkou,“ pochvaluje si Arichteva, jejíž šance na vítězství v letošní StarDance vůbec nejsou nízké.

Vyhráno však nemá žádný z párů, které ještě nepotkalo vyřazení. Čekají je ještě čtyři kola, přičemž velké finále se odehraje v sobotu 15. prosince. Komu držíte palce vy?

Související články

Další články