Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Podrobnosti společné noci Kuběnky a Barracudy: Byli u toho další lidé, tvrdí Tadeáš a mluví o strachu z mafie

+ Další 4 fotografie

Téměř celé Česko v posledních dnech řeší jediné - údajnou aférku výstředního influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. Mezi dvojicí mělo dojít k intimnímu poměru, což ostatně jeden z aktérů následně potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," řekl Tadeáš naší redakci. Oproti němu interpret s reakcí otálel - ve svém vyjádření poměr nevyvrátil a ohnal se žalobou. Mladému influencerovi přišlo v souvislosti s celou záležitostí více než 4 000 výhružek, takže se rozhodl bránit. Tvrdí, že má důkazy. O průběhu osudné noci se rozpovídal v podcastu Talk Yourself vedeným redaktorkou eXtra.cz. "Neřekl mi, že to nemám nikomu říkat," hlásí na úvod. Od rappera prý po styku dostal kladné "recenze".

Vše se mělo odehrát už v květnu na "privátní" afterparty - řeč je o aktuální kauze týkající se kontroverzní hvězdy českého internetu Tadeáši Kuběnkovi a jedné z nejvýraznějších tváří české rapové scény Sergeii Barracudovi, kterou v posledních dnech zaznamenal snad každý.

Spekulace o údajném poměru mezi zmíněnou dvojicí vyvolaly na českém internetu rozruch jako máloco - o to spíše, že na rozdíl od Tadeáše je interpret proslulý svou vášní pro ženy, kterým ostatně věnuje i značnou část pozornosti ve svých hudebních počinech. To však až do doby, než vydal track s názvem Jen tak z nuly, ve kterém Sergei rapuje: "Začínám se cítit jako Freddie Mercury, p*ča už mě nudí, asi začnu píchat kluky." Na YouTube jsou pod tímto songem nyní skryty komentáře.

Tadeáš poměr přiznal, Sergei přišel se žalobou

Na základě množících se spekulací a stále přibývajících dotazů na oba aktéry se rozhodl k celé věci vyjádřit Tadeáš veřejně. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," nechal se slyšet pro eXtra.cz a spekulace potvrdil. "Nevidím důvod, proč bych měl lhát," dodal následně. Vzhledem k tomu, že z onoho večera existuje hned několik společných snímků, přičemž na jednom z nich je dvojice vyfocena i u Tadeáše na bytě, kde mělo k intimnostem dojít, rozhodl se podat vyjádření, o které si fanoušci říkali.

Naproti tomu interpret s reakcí krátce otálel, ale přesto se fanoušci vyjádření dočkali. Sergei přišel se žalobou a směrem k náctiletému influencerovi si nebral servítky. "Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké 'deepfaky' nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně," prohlásil interpret na svém Instagramu. Dodal, že je škoda, že lidé a média nezkontaktovali stovky holek, které dosud měl.

Tadeáš čelí tisícům výhružek: Vytáhl však eso z rukávu

Na základě Sergeiova vyjádření se na Tadeáše strhla lavina nenávistných komentářů a výhružek. Fanoušci známého rappera ho doslova zahltili - jak Tadeáš přiznal na svém Instagramu, během jednoho dne mu přišlo téměř 4 000 zpráv - většina z nich nenávistných. Lidé mu vytýkají především to, že si románek s Barracudou vymyslel. Na to konto však influencer vytáhl eso z rukávu a o celé záležitosti promluvil podrobně, v kapse má prý i další důkazy.

O všem se rozpovídal i v podcastu Talk Yourself vedeným moderátorkou eXtra.cz. "Doufám, že mě teď neodstřelí nějaká ostravská mafie. Čistě z jeho respektu nebudu chodit do detailu," řekl na úvod a znovu potvrdil, že k románku skutečně došlo. "Bylo to v podnadpilosti, tu noc mi řekl, že: Můj osud je v jeho rukách," pokračoval Tadeáš. "Bylo to šokující, já jsem to vůbec nečekal. Teď jsem ho dva týdny zpět potkal ve fitku a nebyl schopný mě ani pozdravit. Když už jsem mu suck*val péro, je slušnost mě aspoň pozdravit," říká Tadeáš, jak si můžete přehrát i v náhledovém videu.

Řekl mi, že "suckuju" péro nejlíp na světě

Tadeáš by se k záležitosti prý nevyjadřoval, kdyby se o všem nezačalo mluvit veřejně. K intimnostem mělo dojít na bytě, kde v tu chvíli byli i další lidé - právě od nich se dostala zpráva na veřejnost. "Chlapec se nemůže divit, když moje dvě kamarádky byly reálně metr a půl vedle za dveřmi," prohlásil a dodal, že i on se o sexuální zážitek s rapperem podělil se svojí nejlepší kamarádkou.

"Neřekl mi, ať to nikomu neříkám," vysvětluje Tadeáš, který od interpreta navíc tu noc prý dostal "kladné recenze". "Řekl mi, že suck*ju péro nejlíp na světě," uzavřel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy