Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivní nahrávka: Macurova týraná Vlaďka prosí Rychtáře, aby ji odvezl „k mámě“

+ Další 3 fotografie

A je to tu! Konečně máme k dispozici jedinečnou nahrávku neuvěřitelného telefonátu, který se odehrál včera ve tři ráno mezi Macurovou milenkou Vlaďkou Šulekovou a Josefem Rychtářem (56).

Matrace milenka Zdeňka Macury (40) Vlaďka zoufale prosila v noci Rychtáře o to, jestli by ji neodvezl do Plzně „k mámě“. Ten jí odvětil, že se domluví se „Standou“ a bude u ní za půl hodinky. Nejdříve však musel Vlaďce, která čekala na zastávce, slíbit, že s sebou nepřivede žádná média.

Nakonec ale Vlaďka ostrouhala a je dost možné, že na zastávce čeká s kufry doteď, Rychtář si to totiž s odvozem rychle rozmyslel a šel raději do postele.

Proč však utekla týraná Vlaďka uprostřed noci od Macury, na to zatím nezná odpověď nikdo. Z telefonátu je však patrné, že se sbalila narychlo a bez rozmýšlení. Ujely snad Macurovi nervy a na Vladěnu zaútočil? A proč volala zrovna úhlavnímu nepříteli Rychtářovi? Chce se snad přiživit na jeho slávě? Otázky, samé otázky…

Co můžeme ale s jistotou říct, je to, že si mecenáš Macura u týraných žen už ani neškrtne. Útěk jeho „princezny“ mu dost pokazil reputaci a svou paletovou boudičku může začít zpracovávat na oheň.

My teď doufáme v brutální zvrat v celé kauze v podobě nových milenců Šuleková – Rychtář!

Související články

Další články