Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Exkluzivní nahrávka Dády Patrasové: Takhle mluvila po nehodě a videu s padáním na chodník

+ Dalších 8 fotografií

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (66) včera rozesmutnila i ty největší své fanoušky, když se po autonehodě, při níž nabourala několik aut a betonové zábrany a nakonec odmítla dechovou zkoušku, nechala webem Aktu.cz natočit při potácivé chůzi po ulicích Vinohrad, při níž došlo i na pád. A kdyby náhodou ještě někdo pochyboval, jak na tom královna dětských srdcí byla, máme pro vás ve videu exkluzivní nahrávku jejího hlasu z pondělního podvečera pro eXtra.cz. Obrázek si udělejte sami.

Dagmar Patrasová: Na chodník jsem nespadla

Audio vzniklo v pondělí v 18:43, ještě krátce předtím, než se objevila video nahrávka, v níž zpěvačka Dagmar Patrasová nechodí zrovna svižně, rovně a bez podpěry, navíc také spadne před vchodovými dveřmi na zem. „No to je nesmysl,“ odmítala, že by ji mohl někdo nafotit a natočit, jak se něco takového děje. Nyní už ale všichni víme, že se to stalo.

Zpěvačka mluvila unaveným hlasem a na nepříjemné otázky eXtra.cz zásadně odpovídala, ať ji necháme být a žít. Zvlášť, když se týkaly dechové zkoušky. K nehodě uvedla, že se to stalo omylem. Pak dokonce i to, že za volantem vůbec neseděla. A kdo tedy že řídil? „Prosím vás, nechte toho!“

Policie přitom uvedla, že šlo o řidičku, a na místě byla jen Patrasová a její manžel Felix Slováček.

„Je to nesmysl, jsou to nějaké spekulace,“ řekla eXtra.cz ztěžka. Prý před jízdou nepila. Proč tedy odmítla nadýchat? „Nechte mě žít!“ opakovala opět. Celý záznam najdete ve videu.

První slova po nehodě: Nebuďte drzý!

Nebyla to ale zdaleka její první slova o nehodě.

Redakce ji v pondělí kontaktovala již o dvě hodiny dřív.

„Nechci se k ničemu vyjadřovat,“ poslala odpověď eXtra.cz přes aplikaci WhatsApp. Pod zprávou z jejího telefonu byl podepsán jakýsi „manager Václav“. Ale konverzace přesto dál pokračovala.

Už proto, že redaktor byl tím, komu se Dáda před třemi lety kála po poslední nehodě. „Samozřejmě vím, že jsem udělala hroznou hloupost. Bylo to strašné a velmi náročné na psychiku, opravdu aby člověk chodil kanály,“ přiznávala tehdy, rok po nadýchání 2,5 promile a karambolu, po němž byl druhý účastník zatčen jako mezinárodně hledaný kriminálník.

Proto jí novinář napsal, že čekal, že po minulé zkušenosti se už poučila. „Nebuďte drzý!“ reagovala rozčileně. „Co je vám do toho?!“ naštvalo ji, že se případem redakce vůbec zabývá. „Už mi nepište. Nemám na vás náladu,“ dodala buď Dáda, nebo pomyslný „manažer Václav".

Až dnes, zrhuba dvacet hodin po nehodě Dádu konečně kontaktovalo další médium. Nic se neděje, všichni dělají z komára velblouda. Felix se chová hnusně,“ napsala Blesku teprve nyní.

Zdroj videa aktu.cz/eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy