Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Exkluzivní fotografie ze svatby Kardashian a Kanyeho Westa! Líbí se vám šaty, ve kterých se Kim vdávala?

Kim Kardashian a její svatební polibek s Kanyem Westem.
+ Další fotografie

Kolem svatby Kim Kardashian (33) a Kanyeho Westa se nadělalo humbuku skoro stejně, jako když se vdávala Kate Middleton (32) za prince Williama (31). Obřad, který se měl původně konat ve Francii, nakonec proběhl v Itálii na romantické pevnosti z 16. století.

Na místě, kde pár oddával pastor, byla vytvořena zeď posetá bílými pivoňkami a růžemi, takže fotografové se mohli snažit, jak chtěli, těm nejšťastnějším se podařilo vyfotit Kim a Kanyeho z velké dálky a na výsledných snímcích se objevily akorát rozmazané postavy. Kim totiž exkluzivně spolupracuje se serverem E! Online, který nyní uveřejnil několik fotografií ze svatby.

Kardashian na svůj velký den zvolila krajkovou róbu Givenchy Haute Couture s dlouhatánskou vlečkou. Přestože cena za tyto šaty musela být obrovská, vzhledem k tomu, kolik tahle svatba stála, to byla jen malá položka.

Mohlo by vás zajímat

Další články