Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní fotografie finalistek České Miss ze soustředění v Řecku: Které fandíte vy?

Zdroj: Archiv
+ Dalších 13 fotografií
soutěž krásy
Jak už to tak každoročně bývá, finalistky České Miss i tento rok odjely na soustředění. Tentokrát do Řecka na ostrov Kréta. A co vznikne, když se vydají mladé krásné dívky, fotograf, stylistka a vizážistky spolu k moři? Podívejte se do galerie!

Finalistky České Miss se připravovaly na soustředění v Řecku. Díky partnerovi soutěže, značce Xiaomi, kterou na českém trhu zastupuje společnost Witty Trade s.r.o., si užívaly nejen přípravu a focení, ale také produkty značky Xiaomi. Mezi nimi například telefony, koloběžky, fitness náramky a batůžky. Jako dárky dostaly osobní váhy, elektrické zubní kartáčky, reproduktory či sluchátka. Jak si finalistky produkty užívaly, můžete vidět v galerii.

Poslední dny soustředění České Miss a Miss Universe Slovenska 2019 na Krétě byly hlavně o focení. Pod taktovkou fotografa Honzy Tůmy vznikaly první oficiální fotografie finálové dvanáctky. Pro mnohé dívky to bylo vůbec první profesionální focení. A i když se prý zpočátku obávaly, díky přístupu celého týmu si užily každý moment.

O outfity se postarala stylistka Šárka Štursová, která pro Českou Miss pracuje již druhým rokem: „Protože se jednalo o focení v Řecku, volila jsem hlavně bílou, zlatou a tělovou barvu. Styling jsme měnili podle lokací, které Honza vybral, ale dívky pokaždé fotily ve stejném oblečení, aby byl celkový efekt kompaktní a aby žádná nevybočovala,“ vysvětlila Štursová volbu modelů.

Účesy vytvořili kadeřníci z Franck Provost a make up byl v rukou Mirky Česlové a Michelle Flores. Lokace si vybíral sám fotograf a volil tak, aby si dívky vyzkoušely různé styly focení: „Začínali jsme s dlouhými šaty a tady bylo nutné, aby dívky ukázaly spíš svou něžnou stránku. Následovalo focení v plavkách a v tělovém body ve vodě, kde musely být sexy. Přiznám se, že jsem nečekal, že budou hned při prvním focení tak dobré.“

Na to, které finalistky získají tituly nejkrásnějších dívek Česka a Slovenska si musíte počkat do 25. srpna. Přímý přenos pak můžete sledovat na Prima FTV ve 20:15.

Související články

Další články