Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Exkluzivní foto ze zatýkání SuperStar Borkovce: Nezvládl slávu, začal pít a okrádat lidi

+ Dalších 20 fotografií
exkluzivně
 • Petr Borkovec (17) zazářil v loňské pěvecké show SuperStar. Nevyhrál, ale dostal se mezi čtyři nejlepší zpěváky v Česku
 • Porotci byli jeho hlasem uchvácení, ale mírně je znepokojovala Petrova náklonnost k alkoholu
 • Po skončení soutěže byli všichni přesvědčeni o tom, že Petra čeká velká pěvecká kariéra. Nadějný zpěvák ale neunesl pět minut slávy, propadl alkoholu a léčil se z jeho závislosti na psychiatrické klinice
 • Po propuštění to s ním začalo jít ale zase z kopce. Nejdříve od něj dala ruce pryč jeho poslední manažerka a nyní vyplouvají na povrch závažná obvinění. Bývalý SuperStarista měl okrást nejenom dívky, u kterých bydlel, ale i další lidi, kteří mu byli blízcí
 • Petr Borkovec patřil mezi největší talenty SuperStar 2018. Už od prvního kola porotu naprosto uchvátil svým hlasem a upřímným charakterem. Nikdo nepochyboval o tom, že z Petra by se mohl postupem času stát „pan“ zpěvák a se svojí vyřídilkou to daleko dotáhne.

  V druhé kolem v divadle se mladému zpěvákovi stalo menší faux pas, kdy při oslavování postupu do dalšího kola to trochu přehnal s alkoholem a další uchazeči o titul SuperStar ho museli přidržovat.

  Nicméně porota mu odpustila a dala mu ještě jednu šanci. Petr se jí chytil a dostal se až mezi deset nejlepších v Česku. Nakonec sice nevyhrál, ale umístil se na čtvrtém místě. Jeho pět minut slávy mu stouplo ale do hlavy na tolik, že začal nezřízeně pít.

  „Jasně jsem mu říkala, že má zůstat nohama na zemi a mít stále pokoru, protože jinak to s ním půjde z kopce,“ řekla redakci eXtra.cz jeho známá. Petr za svoji krátkou kariéru vystřídal hned několik manažerů.

  S poslední manažerkou to začalo vypadat nadějně. Petr si přiznal problém a nastoupil na léčení do psychiatrické nemocnice. „Je obdivuhodné, že i přes svůj mladý věk se staví k problémům čelem a chce je řešit. V současné době se Petr nachází v psychiatrické léčebně a je v rukou těch nejlepších odborníků. Volný čas využívá ke psaní písní, prostřednictvím kterých chce fanouškům sdělit, co se odehrává v jeho hlavě. Je to velký bojovník,“ vyjádřila se před dvěma měsíci manažerka Petra Borkovce pro eXtra.cz.

  Stačilo ale pár týdnů a samotná manažerka dala od Petra ruce pryč. „Vzhledem k předešlým okolnostem, které nastaly okolo Petra Borkovce s ním ukončuji oficiálně spolupráci a již ho jako manažerka nezastupuji. Dále tuto situaci nebudu rozvádět a do budoucna mu chci popřát pevnou vůli a mnoho hudebních úspěchů,“ vyjádřila se bývala manažerka pro eXtra.cz.

  V pátek měla Borkovce sebrat kriminálka kvůli okrádání dívek, u nichž přebýval. Muži zákona si pro něj přišli rovnou na záchytku, tudíž ho pravděpodobně okradená děvčata udala.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články