Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá láska ve Výměně manželek mezi Ivou a Marianem!

+ Dalších 8 fotografií
"Ahoj, jsem Iva, je mi 17 let a jsem na mateřské dovolené." Tahle věta z nadcházejícího dílu Výměny manželek šokovala snad všechny. Tím spíše, že otcem není nezodpovědný puberťák a nejedná se o nehodu, ale o několik desítek let starší Marian.

Iva otěhotněla v patnácti letech. Ze základky šla rovnou na mateřskou a se všemi povinnostmi nemá ani možnost si doplnit vzdělání. „Nikdo ji nemáte právo soudit, jelikož neznáte celý případ. Nevíte, co má za sebou a kde vyrůstala! Ano, její partner je starší, ale snaží se o Ivanku a Dominičku starat,“ napsala nám jedna čtenářka s tím, že se k těhotenství oba postavili čelem a nakonec její dcera přišla na svět pomluvám navzdory. „Měla snad jít na potrat?“ dodává.

Jiní čtenáři jsou v diskuzích stejně pohoršeni. Pár ze Semil nechápou, konkrétně jejího Mariana (46), který měl s dívkou pohlavní styk už době, kdy to bylo na hranici zákona.

Manželský pár je ale ve společném soužití spokojený a dcerku miluje. Ostatně podívejte se na fotky.

Související články

Další články