Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Exkluzivní foto: Takhle si Martin Fenin hýčká svou krásnou a těhotnou policistku Betku

Martin Fenin s přítelkyní.
Zdroj: pro eXtra.cz M. Fenin
+ Dalších 5 fotografií
LÁSKA
Martin Fenin (33) se po sérii průšvihů snaží dát svůj život dohromady, velkou zásluhu na tom má ale hlavně jeho snoubenka Betka, s kterou nyní čeká i rodinu. Seznámili se za velmi zvláštních okolností a fotbalista jí hned ze začátku ukázal své nejhorší chování. „Vydržela, miluje mě,“ svěřil se eXtra.cz zamilovaný Martin. Podívejte se do fotogalerie na exkluziní snímky hrdliček.

Martin Fenin poprvé tátou

„Tátou budu poprvé. Musel jsem si počkat, než jsem věděl, že jsem na to připravený. Partnerka teď je ve čtvrtém měsíci a dítě bylo plánované,“ prozradil nám Martin Fenin

„S Betkou jsme spolu rok. Potkali jsme se velmi náhodně. Je policistka, potkala mě v době, kdy jsem byl nejvíc rozlítaný, takže si se mnou užila to nejhorší. Ví, co jsem zač. Teď už to může být jenom lepší. I přesto, co se mnou zažila, ví, že jsem úžasný,“ říká v nadsázce snad už jen bývalý průšvihář.

Láska i přes nesnáze

„I když mě poznala v nejhorší fázi, i tak mě milovala a miluje. Vydržela,“ vysvětlil pro eXtra.cz, co na půvabné strážkyni zákona obdivuje.

Betka je ta pravá

A proč už rok po seznámení zakládají rodinu?

„Asi je to věkem. Mám už oba přes třicet, oba víme, co chceme a co ne. Věděli jsme už brzy po seznámení, že jsme pro sebe ti praví. Ve čtyřiadvaceti bych z toho ještě neměl rozum, teď už mám. Vím, že je pravá, oba jsme šťastní,“ dodal zamilovaný Martin Fenin.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy