„Už se to pomalu blíží. Jsem ve třicátém týdnu, v sedmém měsíci, takže stále chodím po svém. Ale do schodů už funím. A začíná to být na mě všechno strašně dlouhé. Nejsem na tom moc dobře s trpělivostí. Miminko už kope, ale ozve se až ráno, v noci mě nebudí. Nedovolí si mě rušit,“ směje se Dominika.

„Moje těhotenství jinak probíhá naprosto v klidu, žádná dramata jako kamarádky fakt neprožívám. Některé zvrací, mají těhotenské cukrovky a musí jíst podle nějakých tabulek, mě nic z toho netrápí. Naopak jsem v poslední době docela nabrala. Měla jsem 61 kilogramů, teď mám 73, takže dvanáct nahoře. Tenhle měsíc jsem šla nahoru asi o čtyři kilogramy. Je možné, že se váha ještě rapidně vyšplhá, ale vůbec se toho nebojím. Co bych pro něj neudělala?“ řekla eXtra.cz Dominika Mesarošová.

Pohlaví miminka už ví, ale nechává si ho pro sebe.

„Je ale o dost větší, než by asi mělo být. Trochu se bojím, abych neporodila šestikilové dítě,“ přidává s lehkou obavou Dominika, které se s partnerem Tomášem povedlo otěhotnět hned na první pokus.

„Řekli jsme si, že to zkusíme po Novém roce, druhého ledna jsem už byla těhotná. Takže přítel funguje spolehlivě,“ dodala se smíchem prsatice, která se nedávno za svou láskou přestěhovala z Prahy do Brna.