Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivní FOTO! Pamatujete si Špindíru Věru z Výměny? Porodila třetí dítě...

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
výměna
Věra Blehová, která na sebe hodně upozornila účinkováním v novácké reality show Výměna manželek, si od lidí tak nějak vysloužila přezdívku Špindíra Věra. Značně kontroverzní díl jí změnil celý život. Nejenže se přestěhovala z ubytovny, ale teď se pochlubila novinkou! Narodilo se jí třetí dítě... A redakce eXtra.cz získala snímek jejího syna...

Televize Nova před pár lety odvysílala velmi kontroverzní díl, na nějž si mnozí lehce vzpomenou. Věra neměla v době natáčení prakticky žádné finanční prostředky a žila na hranici chudoby. Jenže dobré to nebylo ani s hygienickými návyky, přičemž s dentální hygienou to obzvlášť nebylo nejrůžovější. Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně.

Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, Věřin život se po změně bydliště výrazně zlepšil Začala pracovat a změnily se i její hygienické návyky. Dokonce před rokem se svými dětmi vyrazila na dovolenou. Možná i proto se rozhodla, že si pořídí třetí dítě... "Je to andílek," radovala se Věra, které před měsícem a půl porodila krásného chlapečka, jenž dostal jméno Sebastian.

Věra Blehová se tak pyšní třetím potomkem a pokud svůj život skutečně změnila od základu, mohou být Sebastian a jeho dvě sestřičky opravdu šťastní... Kdo si totiž pamatuje kontroverzní díl Výměny manželek, jistě tuší, že tehdy to dobré rozhodně nebylo.

Související články

Další články