Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ FOTO: Milenec Lucie Bílé rozdělil Česko na dva tábory! Jeho partnerka mu zahýbala a dostal nechutné SMS!

Co si o tomhle vztahu myslíte vy?
+ Dalších 18 fotografií
Lucie Bílá a její mladý zajíček zažívají v současné době nejspíše krušné chvíle. Do jejich vztahu se motá čím dál tím víc lidí, kteří mají potřebu říct svůj názor nahlas a také se domnívají, že zrovna oni mají pravdu. Jedna polovina lidí se zpěvačky a jejího milence zastává s tím, že pokud jsou šťastni, je to jenom jejich věc. Druhá polovina Česka je přesvědčena o tom, že Radek Filipi je podvodník a jde mu jen o slávu. Tak jak to tedy je?

Naposledy jsme vás informovali o tom, že nám do redakce přišla zpráva od ředitele Městské policie Ostrava, který si Radka Filipiho nemůže vynachválit a tvrdí o něm, že to byl vždy spolehlivý zaměstnanec, který plnil své povinnosti nad rámec běžných pracovních úkolů. Také odmítl, že by byl milenec Lucie Bílé (50) ze své pozice městského policisty vyhozen. Více jsme psali ZDE.

Lidí, kteří se Radka Filipiho zastávají, není rozhodně málo. Jedním z nich je člověk, který tvrdí, že Filipi je jejich dlouhodobý rodinný přítel. Ten nám napsal, že přítele Bílé zná již jedenáct let, a proto si myslí, že může na tuto kauzu hodit objektivní pohled.

Údajně za celou dobu, co zná přítele zpěvačky, vždy Radek pracoval. Ať už to bylo u Městské policie Ostrava, Městské policie Praha, nebo na Magistrátu hlavního města Prahy. Dále zdůrazňuje, že ze žádné práce nebyl vyhozen a vždy odcházel na vlastní žádost. Stejně tak tvrzení o jeho podivném manželství a náklonnosti k ženám není zcela pravdivé.

,,Poté, co skončilo Radkovo manželství rozvodem, byl Radek nějakou dobu sám, než si našel přítelkyni Veroniku, se kterou si plánoval budoucnost. Jejich vztah neukončil Radek tím, že se zamiloval do Lucie Bílé, ale zjištěním, že mu je jeho partnerka nevěrná se svým bývalým stále ženatým milencem. Mimochodem o toto zjištění se postaral sám onen milenec, který Radkovi zaslal důvěrné SMS psané Veronikou, jakož i fotografie dokladující tento fakt. Myslím si, že každý normální chlap by se rozešel se ženou, která mu je nevěrná, což mu sama přiznala. Musím uznat, že to byl opravdu ‚originální‘ dárek. O této skutečnosti Veronika raději mlčí a ze sebe pro národ dělá chudinku, které Radek tak moc ublížil," uzavírá celou kauzu rodinný přítel.

Jenomže pak je tu druhá a odvrácená strana lidí, kteří jsou naprosto opačného názoru. Podle nich je chování Radka Filipiho jedna velká kamufláž a lež. Člověk, který je o těchto slovech přesvědčen, má na věc svůj vlastní pohled: ,,Pokud jde o práci u Městské policie v Ostravě, tak mají docela velké podstavy dlouhodobě, takže ředitel městské policie si nemůže dovolit prezentovat své bývalé strážníky ve špatném světle. Uškodilo by to celkově reputaci a náborové kampani. Totéž platí v Praze, která se dlouhodobě potýká s podstavy."

Dále je toho názoru, že Radek Filipi je manipulátor a vychcánek. Podle jeho slov dokáže přítel Lucie Bílé vše dokonale okecat a dostat člověka tam, kde si přeje. Nejraději ze všeho by se prý dostal do šoubyznysu a tímhle vztahem se chce jen zviditelnit. Nezapomněl dodat, že Filipi má velmi rád ženskou přítomnost a je velký sukničkář.

Tak, a co si o tom myslíte vy? Na jaké jste straně?

Mohlo by vás zajímat

Další články