Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ FOTKY: Už jako malá holka TO MĚLA V OČÍCH! Máme unikátní fotky Simony Krainové!

+ Dalších 25 fotografií
Simoně Krainové bude brzy čtyřiačtyřicet let, ale rozhodně na svůj věk nevypadá. Udržuje si stále krásnou postavu a mladistvý vzhled. Každý ví, že Simona je krásná ženská. Ale málokdo z vás tuší, jak vypadala tahle blonďatá krasavice jako malá holčička.

Simona Krainová (43) patří mezi naše nejvyhlášenější a nejkrásnější modelky. V současné době některé její mnohem mladší kolegyně nejsou tolik vyhledávané a žádané jako Simona. I když by se mohlo zdát, že Simona by dávno měla být v modelingovém důchodu, tak i přestože jí bude zanedlouho čtyřiačtyřicet let, má stále zakázek až nad hlavu.

Modelka se snaží zdravě jíst a pravidelně cvičit. Výsledkem je její dokonalá postava, na které maká. K tomu všemu jí dávají pořádný zápřah její dvě děti Bruno a Max, které má s podnikatelem Karlem Vágnerem ml

Simona se dala na dráhu modelky už v šestnácti letech, kdy se zúčastnila castingu, který pořádala agentura Madison models, a jako začínající modelka odcestovala do Paříže, kde žila čtrnáct let.

V roce 2001 ji dokonce magazín Stuff nominoval na jednu z padesáti nejvíce sexy žen světa. O takovéhle kariéře může snít řada českých modelek, ovšem Simona Krainová je jenom jedna. A co tahle rodačka z Havířova dělá, když zrovna nemaká?

"Jsem vyloženě letní typ, já i moje rodina milujeme teplo, moře a slunce. Není nic víc než načerpat vitamíny přímo od moře a ze slunce. Takže jakmile je to jen trochu možné, tak balíme kufry a letíme za teplem. Dříve jsme s Karlem moc neřešili, kam a na jak dlouho poletíme, vždy to bylo spontánní rozhodnutí, někdy i ze dne na den. S dětmi to ale takhle nefunguje, už musíme více plánovat a vše lépe organizovat, proto jsme rádi, když můžeme vyrazit na cesty s pomocí cestovní kanceláře. Je fajn, když se můžete na někoho spolehnout a téměř nic neřešit, přitom víte, že bude o celou rodinu na cestách dobře postaráno. Letos poletíme s Fischerem, u kterého si můžeme sami zvolit termíny dovolené, a to i čas, kdy chceme třeba letět, tohle by ocenila určitě každá maminka," říká modelka, která aktuálně plánuje jarní dovolenou v exotice.

Málokdo ovšem tuší, jak tahle modelka vypadala, když byla malá. Podívejte se do galerie na unikátní fotky z mládí Simony, kdy měla ještě vše před sebou

Související články

Další články