Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Exkluzivní fotky po plastice prsou pro eXtra.cz: Česká Barbie Gabriel Jiráčková předvedla sexy tělo a nové osmičky

Gabriel nafotila odvážné fotky.
+ Dalších 6 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková se pořádně odvázala. Exkluzivně pro eXtra.cz nafotila žhavé snímky po operaci prsou, při které si nechala zvětšit své vnady na velikost osm. Tato malá a štíhlá kočička je konečně vystavila světu.

Gabriel Jiráčková (17) aneb první česká Barbie nafotila exkluzivní snímky pro redakci eXtra.cz. První profesionální focení poté, co absolvovala plastickou operaci prsou a z jejích přírodních čtyřek se staly obří osmičky!

Poprsí velikosti osm jí pořád přijde nedostačující a po čase plánuje ho ještě zvětšovat na velikost 10! Její dlouholetý přítel a podnikatel se sice drží v pozadí, ale plně Gabriel podporuje v jejím snu. Také prozradila, že přítel by uvítal i zmiňované desítky a že mu plastické operace vůbec nepřekážejí, právě naopak.

Gabriel se nám ukázala v sexy pózách a jako první jsme si mohli nafotit její sexy tělo po zákroku plastických chirurgů. Co na to říkáte? Je česká Barbie Gabriel teď ještě více rajcovní? Nebo by těch plastik měla nechat?

Mohlo by vás zajímat

Další články