Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Exkluzivní fotky: Kolečko a Vignerová zase spolu. Scenáristovy narozeniny strávili jako rodina

Petr Kolečko a exkluzivní fotky: Narozeniny strávil s Anetou Vignerovou
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
VÝMĚNA

Tato story je jako z velmi špatného scénáře. Přítelkyně Petra Kolečka (39) na tento týden, modelka Aneta Vignerová (35), zveřejnila v den narozenin svého někdy ex, někdy neex, video, v němž bylo vidět, jak ho má zastlaného v posteli. To asi bude překvapení pro jeho druhou múzu na střídačku, zrzavou herečku Denisu Nesvačilovou (31). Redakce eXtra.cz nynější dvojici i s jejich synem nafotila, jak vychází z domu Petra, v němž Aneta už nežije více než půl roku. A měli se k sobě hezky.

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Návrat ztracené lásky. Zase

Scenárista Petr Kolečko patří vizuálně spíš k těm podprůměrnějším mužům v českém showbyznysu, přesto ho může těšit, jak si kolem prstu umí omotat hned dvě krásky najednou. Momentálně je na koni modelka Aneta Vignerová. Zítra ale může být zase rychle ze sedla dole.

Že k sobě s Anetou mají opět blíž, jsme si v úterý odpoledne všimli u Kolečkova domu, který vlastní nedaleko Prahy. To je třeba zdůraznit, protože i když ho Vignerová zvelebila, přes půl roku už v něm nebydlí, odstěhovala se a má byt v Praze.

Pár krátce po půl šesté odpoledne vyšel z Petrova domu, kde dříve bydleli všichni spolu, když byli ještě rodina. Nejdřív se venku objevil jejich syn Jiřík, pak Aneta, chvíli po nich přišel i Petr, který vynesl odpadky. Vypadalo to, že všichni půjdou na dětské hřiště, nakonec se ale zastavili v supermarketu a pak nasedli do autobusu a jeli na výlet,“ všimli si reportéři eXtra.cz na místě.

Video, které Aneta sdílela na svém Instagramu a z něhož bylo patrné Kolečkovo spaní v Anetině posteli, tak nejspíš opravdu bylo aktuální, jak modelka naznačovala.

Petr Kolečko s Anetou Vignerovou a zrzavou Denisou Nesvačilovou hraje hodně prapodivnou hru, v níž jdou hrdost, sebeúcta, pýcha a ego stranou, a obě dámy opakovaně musejí přijmout fakt, že ve vztahu s ním nejsou jediné. Sice se od něj doslýchají ujištění o opaku, ale dříve nebo později důkazy prokážou, že je jejich milý tak trochu opět vodil za nosík.

Aneta: Už nikdy mu nedám šanci

Kvůli tomu loni dvakrát Kolečko dostal kopačky od Vignerové, ta se pak dušovala, že třetí šanci už nedostane. Její momentální dostaveníčko se scenáristou ale naznačuje, že svůj názor v tichosti přehodnotila. Opět.

I události z posledních týdnů, kdy Denisa Kolečka pořezala, podle něj omylem, podle Blesku záměrně, když v jeho mobilu našla čerstvou žhavou fotku své sokyně, naznačují, že v tomhle milostném trojúhelníku to může skončit ještě pěkně divoce.

Uvidíme, jaká bude reakce Nesvačilové. Doufejme, že nemá doma ještě nějaký větší sekáček na maso.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy