Exkluzivní fotky Dominiky Myslivcové z letiště po návratu z Dubaje. Koho na jejím Instagramu neuvidíte?
Influencerka Dominika Myslivcová (27) trávila dovolenou v zasluněné Dubaji. Odtamtud přidávala na sociální sítě fotografie v plavkách, ale rovněž napsala dlouhý status o tom, že na sociální sítě nikdy nemá v plánu psát, s kým do luxusních destinací létá a také důrazně odmítla, že by dělala placenou společnici. Redakce eXtra ji však nyní exkluzivně zastihla na Letišti Václava Havla v doprovodu staršího muže, kterým má být movitý podnikatel Zdeněk Ch. Zda se jedná o jejího přítele, či nikoliv, to ví však pouze oni dva.
Blonďatá influencerka Dominika Myslivcová odletěla na dovolenou do Dubaje, kde si užívala moře i sluníčka. Nikdy však na sociálních sítích neukázala, s kým na dovolené byla. Lidé se po tom začali pídit a Dominika napsala v době, kdy si ještě užívala v Dubaji, dlouhý status na své sociální sítě, aby vše uvedla na pravou míru.
V dlouhém statusu napsala, že rozhodně nedělá escort a s nikým za peníze nespí. Jen zkrátka nechce své vztahy veřejně ukazovat, protože si cení svého i jeho soukromí. Ke statusu připojila fotografie, čímž odhalila, že téměř čtyři roky chodila se svalnatým a mladým Slovákem, s kterým však už nyní nechodí. „Rozešli jsme se, to už tak holt někdy bývá. Ale navždy bude v mém srdci a já mu přeju jen to nejlepší,“ napsala Myslivcová a doufala tak, že jednou provždy skončí všechny narážky na to, že chodí jen se staršími pány.
V Dubaji byla s bohatým podnikatelem
Jenže se zdá, že tímto přiznáním se jen snažila zakamuflovat, s kým se v Dubaji nacházela nyní. Redakce eXtra.cz ji totiž exkluzivně vyfotila, jak přiletěla Emirates z Dubaje a na Letišti Václava Havla se objevila po boku staršího muže, kterým má být podle našeho zjištění bohatý podnikatel Zdeněk Ch. Ten pravděpodobně Dominice koupil i Mercedes-Benz Třídy G.
Na sobě měla luxusní pončo od Fendi, které vyjde v přepočtu na více než třicet tisíc korun, oranžovou Birkinku od Hermés, která stojí více než půl milionu korun, a k tomu i veliký kufr Louis Vuitton, který vyjde i na osmdesát tisíc korun. Na její ruce také nechyběly luxusní Cartier náramky z řady Love a Juste un Clou, přičemž jeden stojí více než sto tisíc korun. Pokud je navíc vysázen diamanty, jeho cena je mnohonásobně vyšší.
Na letišti se Dominika a její doprovod potkali s dalšími lidmi, s nimiž si chvilku povídali a následně vyšli z letiště a zamířili k taxíkům. Domů odjeli oba společně.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Zoufalá Dominika Myslivcová na pokraji vyčerpání. Jsem na výchovu syna sama, stěžuje si

Povánoční zázrak ve Špindlu: Dominika Myslivcová trávila chvíle se synem i expartnerem Zdeňkem

Rozchody roku: Myslivcová dala přednost synovi, Žilková si uvědomila, co nechce

Dominika Myslivcová ukázala nadupaný dekolt a promluvila o mužích: Chce nejlepšího
