Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Exkluzivní fotky Dominiky Myslivcové z letiště po návratu z Dubaje. Koho na jejím Instagramu neuvidíte?

Dominika Myslivcová přiletěla z Dubaje zpět do Prahy.
Zdroj: Se souhlasem D. Mylivcové, Foto eXtra.cz, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Tajemný muž

Influencerka Dominika Myslivcová (27) trávila dovolenou v zasluněné Dubaji. Odtamtud přidávala na sociální sítě fotografie v plavkách, ale rovněž napsala dlouhý status o tom, že na sociální sítě nikdy nemá v plánu psát, s kým do luxusních destinací létá a také důrazně odmítla, že by dělala placenou společnici. Redakce eXtra ji však nyní exkluzivně zastihla na Letišti Václava Havla v doprovodu staršího muže, kterým má být movitý podnikatel Zdeněk Ch. Zda se jedná o jejího přítele, či nikoliv, to ví však pouze oni dva.

Blonďatá influencerka Dominika Myslivcová odletěla na dovolenou do Dubaje, kde si užívala moře i sluníčka. Nikdy však na sociálních sítích neukázala, s kým na dovolené byla. Lidé se po tom začali pídit a Dominika napsala v době, kdy si ještě užívala v Dubaji, dlouhý status na své sociální sítě, aby vše uvedla na pravou míru.

V dlouhém statusu napsala, že rozhodně nedělá escort a s nikým za peníze nespí. Jen zkrátka nechce své vztahy veřejně ukazovat, protože si cení svého i jeho soukromí. Ke statusu připojila fotografie, čímž odhalila, že téměř čtyři roky chodila se svalnatým a mladým Slovákem, s kterým však už nyní nechodí. „Rozešli jsme se, to už tak holt někdy bývá. Ale navždy bude v mém srdci a já mu přeju jen to nejlepší,“ napsala Myslivcová a doufala tak, že jednou provždy skončí všechny narážky na to, že chodí jen se staršími pány.

V Dubaji byla s bohatým podnikatelem

Jenže se zdá, že tímto přiznáním se jen snažila zakamuflovat, s kým se v Dubaji nacházela nyní. Redakce eXtra.cz ji totiž exkluzivně vyfotila, jak přiletěla Emirates z Dubaje a na Letišti Václava Havla se objevila po boku staršího muže, kterým má být podle našeho zjištění bohatý podnikatel Zdeněk Ch. Ten pravděpodobně Dominice koupil i Mercedes-Benz Třídy G.

Na sobě měla luxusní pončo od Fendi, které vyjde v přepočtu na více než třicet tisíc korun, oranžovou Birkinku od Hermés, která stojí více než půl milionu korun, a k tomu i veliký kufr Louis Vuitton, který vyjde i na osmdesát tisíc korun. Na její ruce také nechyběly luxusní Cartier náramky z řady Love a Juste un Clou, přičemž jeden stojí více než sto tisíc korun. Pokud je navíc vysázen diamanty, jeho cena je mnohonásobně vyšší.

Na letišti se Dominika a její doprovod potkali s dalšími lidmi, s nimiž si chvilku povídali a následně vyšli z letiště a zamířili k taxíkům. Domů odjeli oba společně.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy