Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Exkluzivní fotka Kuběnky a Barracudy s detaily jejich společné noci: Konečně si dotáhnu na hotel něco pořádného, měl říct rapper

Sergej Barracuda a Tadeáš Kuběnka: Konečně si odtáhnu na hotel něco pořádného, hlásil raper
Zdroj: Se svolením Tadeáš Kuběnka
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
detaily

Na českém internetu už dlouho nic nevyvolalo takový rozruch, jako údajný poměr kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. Nečekaná zpráva obletěla rychlostí blesku snad všechny sociální sítě i média. Influencer redakci eXtra.cz spekulace o poměru potvrdil, oproti němu se známý interpret vyjádřil až nyní a ohání se žalobou. "Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," říká Barracuda. Veřejně se mezitím šíří záznam telefonátu z oné osudné noci, ve kterém rapper pronáší velmi pikantní slova. 

"Hláška 'Začínám se cítit jako Freddie Mercury, p*ča už mě nudí, asi začnu p*chat kluky' ze Sergeiova nového tracku Jen tak z nuly začíná nabírat úplně nový význam," zní jeden z komentářů, které se nyní objevují pod každým příspěvkem reagujícím na nejnovější senzaci českého internetu.

Rozruch vyvolala zpráva o údajném poměru výstředního a kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. O všem se začalo spekulovat na základě společného snímku zmíněné dvojice. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," tvrdil následně Tadeáš pro eXtra.cz. “Tu noc mi řekl, že můj osud je v jeho rukách," dodal.

Divoká afterparty u Tadeáše

Ke všemu mělo dojít právě u Tadeáše v bytě, po koncertu Adama Mišíka, na kterém Sergei účinkoval jako jeden z hostujících interpretů. Show se koncem dubna uskutečnila v pražské Lucerně, na povrch se informace dostala tedy až po několika měsících.

U Tadeáše doma se pak konala afterparty, na které byly i kamarádky známého rappera, a právě ty interpreta pozvaly. Internetem nyní koluje i záznam telefonátu, ve kterém k pozvání došlo. "Konečně si odtáhnu na hotel něco pořádného," prohlásil rapper, údajně na to, že v bytě byl právě Kuběnka.

Sergei chce podat žalobu

Všichni netrpělivě čekali na vyjádření i druhého aktéra. No stress. Vstávám a jdu na vyjádření. Nechtěl jsem to dělat, ale protože je to ubohé..," avizoval rapper již včera na svém Instagramu. Interpret si dal s vyjádřením načas, zveřejnil ho až dnes. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," spustil na úvod.

"Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké 'deep faky' nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně," dodal.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy