Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Zpověď Topolánkovy přítelkyně (39): Čím ji Tomáš (25) okouzlil a jak to má s Mirkem?

+ Další 3 fotografie
Už dva roky randí s hvězdou pražské zlaté mládeže Tomášem Topolánkem (25) a nemůže se ho nabažit! Redakci eXtra.cz se podařilo pořídit exkluzivní zpověď ženy, která je o čtrnáct let starší než její partner, duševně jsou však prý vrstevníci.

„Rozhovory do médií neposkytujeme, snažíme se vztah raději žít,“ řekla nám skvěle naladěná Tereza Michovská (39), pro naši redakci ale přeci jen udělala výjimku.

„S Tomášem jsme se poznali naprosto banálním způsobem, v baru. Bylo to nečekané. Rozuměli jsme si, ale rozhodně jsem neplánovala, že bych s ním začala chodit. Ale nějak se to stalo, přeskočila jiskra a pořád to pokračuje. Už skoro dva roky,“ řekla nám Tereza, která je evidentně čím dál zamilovanější.

„Je to hodně vzdělaný kluk. Tomáš je mnohem vyspělejší, než muži v jeho věku bývají. Má také úplně jiné životní zkušenosti kvůli tomu, v čem vyrůstal. Navíc je to skvělý partner. Pozorný a hrozně vtipný,“ nešetřila Tereza superlativy.

A i když věkový rozdíl mezi nimi je docela vysoký, prý se nestali terčem žádné zdrcující kritiky.

„Lidé, kteří nás znají, nám od začátku strašně fandí. Asi to bude tím, že máme stejnou energii. Některé to spíš překvapilo, stejně jako mě, ale vyloženě negativních reakcí moc nebylo,“ těší sympaťandu, která se živí marketingem.

A co takhle svatba, přijde?

„Nevím, co bude dál. Mám za sebou dlouhý vztah, budoucnost opravdu moc neřeším,“ hází podobné úvahy za hlavu.

Leckterá žena by se asi bála předstoupit před Tomášova otce jako jeho potenciální budoucí snacha. Tereza je ale z Mirka Topolánka, někdejšího premiéra a nedávno také prezidentského kandidáta, nadšená.

„S tatínkem jsme si skvěle sedli. Je super. Znám celou rodinu,“ dodala Tereza Michovská s tím, že do Varů, kde se s Tomem zase objevili bok po boku, přijeli hlavně kvůli kamarádům. Akcí se vyjma jedné nezúčastní.

Mohlo by vás zajímat

Další články