Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: ZÁZNAM HOVORU, v němž se Věra z Výměny manželek přiznává k prostituci!

+ Dalších 10 fotografií
Ve středeční Výměně manželek se objevila paní Věra (38) z Milovic a celé Česko nešokovala jen katastrofálním stavem své domácnosti. Redaktoři eXtra.cz totiž vypátrali, že Věra má příjem z poskytování sexuálních radovánek. Přinášíme exkluzivní záznam telefonátu, ve kterém si domlouvá setkání. Mělo jít o orální sex v autě. Poslechtě si, jak se paní Věra přiznává k prostituci.

Výměna manželek má další tvář, která se navždy zapíše do historie populární reality show. Paní Věra z Milovic působila jako prostá žena, která se s rodinou ocitla ve finanční tísni.

Ve čtvrtek však eXtra.cz odhalilo, že se živí poskytováním sexuálních služeb. K těm mělo docházet v Milovicích a jejich okolí.

Máme k dispozici záznam telefonního hovoru, ve kterém si Věra domlouvá setkání v autě. V něm má proběhnout poskytnutí orálního sexu. Cena byla stanovena na 700 korun. Můžete si ho poslechnout ve videu výše.

„Prosím tě, sedm set jsme si tam psali. A ještě tě poprosím, než bys vyjel, jestli bys mi to ještě potvrdil,“ domlouvala Věra, která soudě dle tónu hlasu má s podobnými telefonáty hodně zkušeností.

„Někdy se stane, že do toho člověku něco vleze, tak abych s tím počítala,“ vysvětlovala.

Padla i zmínka o jejím účinkování ve Výměně manželek. „To je dobrý, no. Masakr. Z toho udělali dobrou frašku,“ smála se bez jediného náznaku lítosti, že její domácnost statisíce Čechů viděly tak, jak ji viděly.

Když redaktoři eXtra.cz po provalení skandálu paní Věru oslovili, aby se ke svému způsobu obživy vyjádřila, všechno popřela. „Určitě ne. Nevím, kde jste na to přišli. Sbohem,“ řekla a položila nám telefon. Důkazy místo slibů přitom existují a jsou nezpochybnitelné. Žena ze svého profilu smazala inzeráty, fotky i telefon. Na samotném profilu ale ještě v pátek večer byla aktivní.

Paní Věru jsme se pokoušeli kontaktovat opakovaně. Ale osmatřicetiletá žena z Milovic zarytě mlčí. Je však možné, že o svém angažmá na erotické seznamce ještě promluví.

Související články

Další články