Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

EXKLUZIVNĚ: Zapomeňte na Ewu Farnou, Lešek Wronka našel novou hvězdu! Je hezčí a hlavně je štíhlá!

EXKLUZIVNĚ: Zapomeňte na Ewu Farnou, Lešek Wronka našel novou hvězdu! Je hezčí a hlavně je štíhlá!
Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Dalších 46 fotografií
Před necelým rokem Ewa Farna ukončila spolupráci se svým objevitelem Leškem Wronkou. Byla to zpráva, která vyděsila fanoušky nejen v Česku, ale i Polsku, kde je Ewa velmi populární. Ovšem Wronka nezahálel a má za zpěvačku, která jednou hubne a podruhé tloustne, náhradu! Pro eXtra.cz hledač talentů promluvil a zdá se, že Farna by se měla mít na pozoru!

Farna se díky Wronkovi ve dvanácti letech dostala do mediálního světa. A od té doby si šla za svým. Dnes je z ní velmi respektovaná zpěvačka, která prakticky nemá konkurenci

Jenže... Wronka pro eXtra.cz exkluzivně promluvil o tom, že má nový talent, který nebude útočit svým hlasem jen na fanoušky v Česku, ale díky své skvělé jazykové výbavě chce zasáhnout i Polsko. A jak se nový objev jmenuje?

"Její pravé jméno je Hana Schořová, je jí dvacet tři let a bude vystupovat pod uměleckým jménem H_NA. Objevil ji můj syn a po společné úvaze jsme se rozhodli do tohoto projektu jít," řekl nám Lešek Wronka, kterého doplnil syn Michal. "V tuto chvíli je natočený pilotní singl ERA a v dubnu se k němu bude točit klip. Píseň je laděná podle nejnovějších hudebních zahraničních trendů, které v Čechách prozatím nikdo nehraje. H_NA je zajímavá svým nezaměnitelným projevem a barvou hlasu. Klip chceme natáčet v netypických prostředích s velkou škálou crazy převleků."

H_NA si sama skládá texty jak v češtině, tak angličtině. Píseň bude natočená dvojjazyčně: česky i anglicky, a stejně tak i klip. Agentura má zájem s H_NA vyrazit i za hranice České republiky, především na polský trh, na kterém se agentura velmi dobře orientuje.

Farna teď možná sáhla po antidepresivech a nejspíš si vyčítá, že svého objevitele pustila k vodě. Wronka je velmi zkušený, a pokud našel druhou "Farnou", hudební svět se v tuto chvíli má na co těšit.

H_NA má totiž výhodu v tom, že nejenže vypadá skvěle, ale rozhodně není nutriční chameleon a oproti Ewě, která aktuálně své tělíčko trápí v posilovně, si může dát čokolády, kolik chce...

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy