Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Exkluzivně z Malvazinek: Lidé na Dušičky truchlí za Karla Gotta, marně hledají jeho hrob

Exkluzivně z Malvazinek: Lidé na Dušičky truchlí za Karla Gotta, marně hledají jeho hrob
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
Gottův hrob
Na vrátnici hřbitova na pražských Malvazinkách se v sobotu dveře netrhnou. Kde najdeme hrob Karla Gotta (†80), ptají se zpěvákovi fanoušci, kteří se chtějí na Dušičky poklonit jeho památce. Mají bohužel smůlu, místo Mistrova posledního odpočinku zatím nevzniklo.

Když Ivana Gottová (43) oznámila, že Mistr bude mít hrob na Malvazinkách, začalo ho mnoho lidí hledat. "Denně dostanu deset až patnáct dotazů, kde je hrob pana Gotta. Ale dnešní den je opravdu rekordní," řekl v sobotu eXtra.cz správce hřbitova.

Na Dušičky se vydaly Karlu Gottovi (80) poklonit desítky fanoušků, odcházejí ale s nepořízenou. Jak se dozvěděl reportér eXtra.cz, hrob na Malvazinkách stále není.

"Nevím, jak se rozhodla paní Gottová a jestli zde vůbec hrob Karla Gotta bude. Ale hodně lidí je zklamaných, že hrob Karla Gotta nenašli, takže si tady kupují květiny a svíčky a odcházejí na Bertramku, kde se chtějí poklonit jeho památce. Bylo to asi 20 až 30 lidí," dodal muž z vrátnice.

Proč to tak trvá?

Nejslavnější český zpěvák naposledy vydechl 1. října a někteří lidé nechápou, že místo, kde by mohli Mistrovi vzdávat hold, pořád neexistuje.

"Chtěla jsem se poklonit památce Karla Gotta na Dušičky, protože na Malvazinkách mám pochované i příbuzné, ale bylo mi řečeno, že tady hrob Karla Gotta ještě není," smutnila paní Ludmila. "Tak mě to mrzí, ale i tak na božského Káju budu vzpomínat," dodala odhodlaně.

Ivana nicméně slíbila, že konkrétní místo Gottova hrobu ještě upřesní. Fanouškům tak nezbývá než čekat.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy