Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Vítěz SuperStar promluvil o svém životě! Je na tom špatně? Začal prodávat obrazy!

Vzpomínáte si na rok 2006, kdy se historicky třetím vítězem pěvecké show SuperStar stal Zbyněk Drda (30)? Mnozí mají finálový večer v živé paměti, když uhrančivý Drda porazil Davida Spilku (31). Od té doby se talentovanému zpěvákovi zcela změnil život. Na kameru eXtra.cz svěřil třeba to, že jeho novým koníčkem je malování abstraktních obrazů.

Když moderátor Leoš Mareš ve finálovém souboji se Spilkou zvedl ruku Drdovi, zpěvák ještě netušil, co se bude v jeho životě dít. „Zažil jsem hodně věcí. Od těch, které byly skvělé po ty, které bych nejraději vytěsnil z paměti. Prostě od soutěže uběhlo hodně času a prošel jsem určitým vývojem. Pořád se hudbou živím, i když zájem o mě není takový jako v minulosti,“ byl upřímný Drda, který změnil za uplynulé roky i vizáž. Má totiž mnohem kratší vlasy a zkrátil tak své pověstné mikádo.

S kamarády, s nimiž bojoval ve finálových večerech je v minimálním kontaktu, spíš žádném. „Snad jen s Martinem Šefčíkem, jinak s nikým,“ pokračoval sympatický Drda a dodal, že aktuálně se věnuje i umění. „Maluji obrazy, některé jsem už i prodal.“

Co všechno prozradil o svém aktuálním životě a jak mu SuperStar ovlivnila život? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články