Sagvan Tofi má utajeného třiadvacetiletého syna, který se jmenuje Sebastian Perkaus. Jak je to možné? No protože kromě toho, že Sebastian je biologickým synem Sagvana Tofiho, tak je také bratrem Evy Perkausové.

Před mnoha lety se otec Evy Perkausové Ladislav dostal do těžkých finančních problémů. Byla to tak zlá doba, každý se živil, jak uměl, a pan Ladislav nakonec na čas skončil za mřížemi.

Osamocená žena v nejlepších letech? To je kombinace, která chce rychlé řešení. V tu chvíli se naštěstí na obzoru objevil pohledný herec Sagvan Tofi a chvíle samoty opuštěné a trápící se ženě zpříjemnil.

Když se pan Ladislav vrátil domů, zjistil, že jeho manželka je v očekávání. Dlouho si myslel, že dítě je jeho. Než se pořádně podíval do kalendáře a došlo mu, že tu něco nesedí.

Jenže Ladislav se se svou paní dohodl, že nebude dělat vítr, a Sebastiana přijal za svého. Sebastian Perkaus by tedy mohl klidně nosit jméno Sebastian Tofi.

„Ano, Sebastian ví, kdo je jeho otcem. Řekli mu to v hádce, když mu bylo 17 let,“ uvedl náš zdroj.

Sagvan Tofi už ví, že informace o jeho biologickém synovi je venku. Žádné oficiální prohlášení podávat zatím nechce. Už je to prostě dávno a malý Sebastian zatím vyrostl v krásného samostatného muže.