Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Víme, kdo je nový přítel Anny Kadeřávkové. Je o 16 let starší než hvězda Ulice

Daniel a Anna jsou novým párem showbyznysu. A moc jim to sluší.
Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
Jak redakce eXtra.cz jako první informovala, herečka Anna Kadeřávková (21) není už pár týdnů sama. Teď se nám podařilo vypátrat, kdo je jejím novým partnerem! A herečka si vybrala skutečně hodně dobře - skladatele, zpěváka a muzikálového herce Daniela Bartáka (37). Kromě toho, že Barták je hodně pohledný muž, v divadelních kruzích se mluví o tom, že nemá ani hluboko do kapsy.

Její nedávný rozchod byl pro její fanoušky šokem. Do toho se znovu musela léčit kvůli problémům s boreliozou. Redakce eXtra.cz ale zjistila, že šrámy na duši krásné herečky jsou fuč. „Jsou spolu několik týdnů a Anička je skutečně šťastná. Svou lásku ale nechce dávat na odiv, což je v současnosti kvůli jejímu zdravotnímu stavu pochopitelné,“ řekl nám před několika dny náš zdroj, který nechtěl být jmenován.

Herečka odmítla prozradit, o koho jde a ke svému novému vztahu se nechtěla ani vyjadřovat. Jenže v divadelních kruzích se nic neutají. „Anna chodí s Danem Bartákem, byli spolu už i ve společnosti, konkrétně spolu vyrazili na muzikál Fantom opery,“ řekl nám člověk velmi blízký novému páru.

Daniel Barták je znám tím, že pro něj mají slabost krásné ženy. A o jeho talentu se mluví nejen v Česku. Jeho hudba zní v několika zásadních projektech, mezi nimiž je třeba muzikál Mefisto. Je synem slavného skladatele Zdeňka Bartáka. Pohledný mladík se k nové lásce ale staví vyhýbavě. „Je to nutné psát?“ napsal nám na náš dotaz, zda opravdu randí s krásnou Kadeřávkovou.

Kráska, která se opět vrátila do seriálové Ulice, rovněž mlžila, ale stejně jako Barták nic nevyvrátila. „Nezlobte se, je to jen pár dní, co jsem se vrátila z léčby v Německu a v tuto chvíli je na prvním místě moje zdraví. Omlouvám se a děkuji za pochopení,“ byla SMS zpráva Aničky a následně přestala zcela komunikovat.

Je evidentní, že novému páru to nejen hodně sluší, ale svou lásku zatím nechtějí dávat oficiálně na odiv.

Související články

Další články