Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

EXKLUZIVNĚ: Víme, kam zmizeli podivíni Anežka a Jiřík! Změnili se k nepoznání

+ Dalších 5 fotografií
Nejdřív válcovali internet jako youtubeři, krátce nato se z nich staly hvězdy internetové televize OneTV.cz. Jenže pak se po nich slehla zem. My jsme Anežku s Jiříkem vypátrali a vyzpovídali v Black Light Show. Podivínský páreček se nebojí mluvit o ničem, dozvíte se, proč se uklidili z Česka, ale také tajemství z jejich ložnice. Prásknou na sebe, kdo z nich je větší sexuální predátor!

Dávka bizarnosti, kterou ztělesňují Anežka a Jiřík, by se nevešla ani do dvaceti cisteren. Legendární čeští youtubeři pláchli z Česka a časy jejich největší slávy dávno pominuly. Zjistili jsme, kam zmizeli a co teď dělají!

Podivínský páreček se odstěhoval do Velké Británie. Anežka a Jiřík šli za lamanšský kanál hledat lepší život. Povedlo se?

V pořadu Black Light Show zavzpomínali i na svoje začátky. "My jsme se vlastně poznali na internetu přes sociální síť. Anežka mi napsala, pak jsme si dlouho psali, pak se viděli a dali si pusu," rozplýval se Jiřík. "Dali jsme lidem naději, že vztah na dálku může být fajn," dodala s malými amory v očích Anežka.

Anežka s Jiříkem prozradili, jakou si v Anglii našli práci. Na přetřes přišla i zákulisní tajemství některých jejich videí. A dočkáte se i odpovědi na otázku, která všechny znepokojuje vůbec nejvíc: kdo je větší sexuální predátor?!

Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy