Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Víme, jak dnes žije kámoška heroinové Terezy! Luxus, nevěstinec a falešné bydlení

+ Dalších 68 fotografií
Holky z Pákistánu
Byly velké kamarádky. Spolu cestovaly také do Pákistánu. Terezu H. u pašování heroinu načapali. Simoně se nestalo nic. Dnes se může smát. Jak dnes Simona žije? Dělá machry a chlubí se luxusem.

Pašeračka Tereza a Simona H. byly jeden čas nerozlučné kamarádky. Trávily spolu většinu času a byly pro sebe ty nejlepší. Když se však o Tereze provalilo, že pašuje heroin z Pákistánu, Simona se rychle stáhla do ústraní a dala jasně najevo, že jejich přátelství pro ni zas až tak moc neznamenalo.

Chtěla fotit pro prestiží pánské magazíny, chtěla mít vlastní televizní pořad, mihla se v nevěstinci, machrovala s bankovkami a tvrdila, že rozhodně nikdy nepašovala drogy. Jak dnes žije dívka, která na Facebooku vystupovala jako Simonne Cielo?

Pokoušeli jsme se Simonu oslovit, ale nereagovala. O tom, co se ve skutečnosti stalo v Pákistánu, se bavit nechce. Ale nebyl problém najít její nejbližší kamarády. A ti nám pověděli zajímavé věci.

Simona stále žije s rodiči v Uherském Hradišti, ale trvalou adresu má napsanou na radnici. Údajně po ní jdou exekutoři, a to kabrio, které vydává za svoje, ani není její. Podle našich zdrojů si stále vydělává ve švýcarském bordelu, i když tvrdí, že má jiný zdroj peněz. Objíždí tam města a navštěvuje pány, kteří chtějí za společnost platit. Na stránkách escortu se skrývá za cizími fotografiemi, aby ji nikdo nepoznal.

Stále se prezentuje jako královna luxusu. Například se vyfotila před hotelem v Dubaji a popisovala, že tam bydlí. „Spíše tam ale byla pracovně,“ usmál se náš zdroj.

Nicméně slečna „modelka“ si prý pořídila nové doklady. Vyměnila občanku i pas. Ale proč? Tohle je docela pikantní záležitost. Simona totiž nechce, aby měla v dokladech zaznamenáno, že někdy vůbec navštívila Pákistán. Ke konci roku 2017 se blonďatá parťačka pašeračky Terezy chlubila pořádným balíkem peněz. Simona se údajně přiznala, že také vozila. Co? To už specifikovat nechce. Moc dobře si uvědomuje, že měla kliku. Její asijské dobrodružství mělo dobrý konec. Kamarádce Tereze může do vězení posílat třeba pohledy z výletů po světě…

Mohlo by vás zajímat

Další články