Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Vdova po Jiřím Pomejem podává ŽALOBU! Půjde o statisíce!

+ Dalších 25 fotografií
BOJ O ČEST
Po smrti Jiřího Pomeje (†54) se na jeho manželku Andreu Pomeje (30) vrhla spousta lidí s až nechutnými výčitkami a nadávkami. Žena, která přes rozchod s hercem truchlí, protože si nepřála nic jiného, než aby dabér rakovinu porazil, se ale kvůli jednomu případu zdravě naštvala a jde do žaloby!

Lynč vůči Andree Pomeje je velký. Někteří nemohou skousnout, že se s ním rozešla v mezidobí poté, co měl dobré výsledky po léčbě prvního ataku rakoviny, a předtím, než mu lékaři přišli na ještě horší diagnózu.

Jde do boje

Tím, kdo se proti ní měl nejvíc provinit, má být podle našich informací Josef Rychtář (60). Na serveru Expres vyšel článek, v němž citují jeho slova. Vdovu prý častoval tak hrubými výrazy, že samotné jejich zopakování v tomto článku by bylo také na žalobu. Pomalu ji viní z Jirkovy smrti, přestože sám ví, jaké to je, když ho veřejnost obviňovala z podílu na zesnutí Ivety Bartošové.

Andrea Pomeje si ale jeho chování nenechá líbit. „Teď držím pietu. Až bude po posledním rozloučení a dám se do pořádku, podám na toho člověka žalobu. Tohle si nikdo k nikomu nesmí dovolovat,“ řekla nám dýdžejka.

Kolik vysoudí

Podobná slova jako o Andree kdysi Rychtář pronesl i o rozvodové právničce své exmanželky JUDr. Věře Sedloňové. Nakonec jí za ně musel zaplatit přes čtvrt milionu korun. „Stejnou částku nyní může paní Pomeje žádat také. Zásah do jejích práv je velký a je nepřípustný,“ sdělil eXtra.cz jeden z renomovaných advokátů.

Kdyby navíc Andrea podala na Rychtáře trestní oznámení, může mu ještě víc zavařit. Nyní je totiž nepravomocně odsouzený za sprosté urážky tiskem své ex Dariny Nové.

Půjde bručet?

A druhý stejný případ krátce za sebou by ho čistě teoreticky mohl poslat i do vězení.

Josef Rychtář sice o Jiřím Pomeje ještě na podzim mluvil jako o „parazitovi“, ale po jeho smrti se pro eXtra.cz vyjadřoval tak, jako by snad byli nejlepší přátelé.

Mohlo by vás zajímat

Další články