Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Tonda ze seriálu MOST! si našel konečně holku a je to prý kočka

+ Dalších 12 fotografií
láska
Dlouho nemohl zavadit o pořádný vztah, ale teď se může pochlubit kráskou, s níž tvoří pár... Řeč je o Filipu Červenkovi (18), kterého lidé znají jako Tondu ze seriálu MOST!. Ještě nedávno si talentovaný herec při rozhovoru v eXtra.cz povzdechl, že nemůže zavadit o tu pravou, ale jak to v životě chodí, dnes už je šťastně zadaný.

„Už pár týdnů spolu randíme. Nejde o herečku, zpěvačku ani nijak známou osobnost. Je to prostě dívka, se kterou mi je dobře, respektuje mé zájmy a toleruje i to, že jsem hodně vytížen pracovně. Tedy že se hodně věnuji hudbě a herectví. A to je to, co jsem hledal, a je to samozřejmě kočka… ,“ prozradil s úsměvem na tváři redaktorovi eXtra.cz sympatický Tonda.

Nechtěl ovšem upřesnit, kdo to je. „Tím, že opravdu není z veřejného života, nechci, aby o ni byl mediální zájem,“ omlouval se mladík, který v seriálu České televize předvedl, že má skutečné nadání.

I když Tonda svou vyvolenou úzkostlivě tají, podstatné je, že je šťastný. „Jsem zamilovaný,“ dodal s úsměvem Filip Červenka.

Mohlo by vás zajímat

Další články